KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

630x120 baner speedway


fim-logoKALENDARZ SPORTU ŻUŻLOWEGO 2018  pzm


Marzec:

27.03. (wtorek) - Eliminacje Złotego Kasku - Gdańsk, Poznań, Ostrów Wlkp.
31.03. (sobota) - Finał Złotego Kasku - Piła

Kwiecień:
02.04. (pon.) - mecz Reprezentacji Polski
10.04. (wt.) - Nice Cup - Gniezno
17.04. (wt.) - Eliminacje Brązowego Kasku - Lublin, Rybnik, Gniezno
20.04. (pt.) - Eliminacje Srebrnego Kasku - Opole, Rzeszów
24.04. (wt.) - Nice Cup - Rybnik

Maj:
01.05. (wt.) - Finał Brązowego Kasku - Gniezno
02.05. (śr.) - termin zarezerwowany na mecz Reprezentacji Polski
03.05. (czw.) - Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - brak potwierdzenia
07.05. (pon.) - Nice Cup - Kraków
13.05. (niedz.) - mecz Reprezentacji Polski
22.05. (wt.) - Nice Cup - Gdańsk
25.05. (pt.) - Finał Srebrnego Kasku - Lublin
28.05. (pon.) - Nice Cup - Lublin
31.05. (czw.) - mecz Reprezentacji Polski

Czerwiec:
01.06. (pt.) - 1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski - Krosno, Rawicz, Opole, Kraków
05.06. (wt.) - 1. runda DMPJ
06.06. (śr.) - 2. runda DMPJ
08.06. (pt.) - El. Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par - Ostrów, Krosno, Poznań
12.06. (wt.) - 3. runda DMPJ
13.06. (śr.) - 4. runda DMPJ
16.06. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
19.06. (wt.) - 5. runda DMPJ
20.06. (śr.) - 6. runda DMPJ
26.06. (wt.) - 7. runda DMPJ
27.06. (śr.) - 8. runda DMPJ

Lipiec:
03.07. (wt.) - El. Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Rybnik, Rawicz, Krosno
05.07. (czw.) - Nice Cup - Piła
06.07. (pt.) - Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Gniezno, Bydgoszcz
10.07. (wt.) - 1. runda półfinałowa DMPJ
11.07. (śr.) - 2. runda półfinałowa DMPJ
17.07. (wt.) - 3. runda półfinałowa DMPJ
18.07. (śr.) - 4. runda półfinałowa DMPJ
20.07. (pt.) - Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych - Wrocław
24.07. (wt.) - 5. runda półfinałowa DMPJ
25.07. (śr.) - 6. runda półfinałowa DMPJ
28.07. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
31.07. (wt.) - 7. runda półfinałowa DMPJ

Sierpień:
01.08. (śr.) - 8. runda półfinałowa DMPJ
03.08. (pt.) - Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa
04.08. (sob.) - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno
05.08. (nd.) - PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi - Gdańsk
05.08. (nd.) - Puchar Polskiej Ligi Żużlowej - brak potwierdzenia
07.08. (wt.) - 9. runda półfinałowa DMPJ
08.08. (śr.) - 10. runda półfinałowa DMPJ
21.08. (wt.) - 11. runda półfinałowa DMPJ
22.08. (śr.) - 12. runda półfinałowa DMPJ
28.08. (wt.) - 13. runda półfinałowa DMPJ
29.08. (śr.) - 14. runda półfinałowa DMPJ

Wrzesień:
07.09. (pt.) - Nice Cup - Chorzów
08.09. (sob.) - Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
18.09. (wt.) - Nice Cup - Łódź

Październik:
13.10. (sob.) - Nice Challenge - Toruń

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Moje Bermudy Stal Gorzów
4
8
+44
2. Motor Lublin
4 6 +10
3. Fogo Unia Leszno
3 4 +6
4. Betard Sparta Wrocław
4 4 +11
5. eWinner Apator
4 4 +16
6. Eltrox Włókniarz Cz-wa 4 2 -22
7. Marwis.pl Falubaz Z.G. 5 2 -20
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 4 2 -45
 eWinner 1. Liga 2021
1. Cellfast Wilki Krosno
4 6 -12
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 5 +19
3. Aforti Start GnieznoROW Rybnik 2 4 +17
4. Orzeł Łódź 3 4 +3
5. Abramczyk Polonia Bdg. 4 4 -2
6. ROW Rybnik
3 3 +34
7. Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 0 -4
8. Unia Tarnów 4 0 -55
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 9 22 +235
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +65
3. SpecHouse PSŻ Poznań  9 9 -22
4. RzTŻ Rzeszów  9 8 -16
5. Metalika Recycling Kolejarz  9 8 -77
6. MSC Wölfe Wittstock  9 4 -185
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43