KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

630x120 baner speedway

Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela)
Rybnik - Bydgoszcz 46:44
Rzeszów - Łódź 55:35
Grudziądz - Gniezno 43:46
Daugavpils - Lublin 45:45


2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Lublin - Rzeszów 45:45
Gniezno - Rybnik 60:30
Łódź - Grudziądz 58:32
6 kwietnia (niedziela):
Bydgoszcz - Daugavpils 57:33

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Lublin - Gniezno 41:49
Rzeszów - Rybnik 62:28
Grudziądz - Bydgoszcz 53:37
Daugavpils - Łódź 52:37

4. kolejka: 11 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 44:46
Gniezno - Daugavpils 47:43
Łódź - Lublin 51:39
Bydgoszcz - Rzeszów 40:50

6. kolejka: 25 czerwca (niedziela)
Lublin - Bydgoszcz
48:42
Rzeszów - Grudziądz 54:36
Gniezno - Łódź 48:42
Daugavpils - Rybnik 54:36

6. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
awansem 30 maja (piątek):
Rzeszów - Daugavpils
69:21
Rybnik - Łódź 45:45
Grudziądz - Lublin 44:46
Bydgoszcz - Gniezno 57:33

7. kolejka: 8 czerwca (niedziela)
Lublin - Rybnik 53:37
Gniezno - Rzeszów 51:39
Łódź - Bydgoszcz 52:38
Daugavpils - Grudziądz 42:48

8. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Rybnik - Lublin 48:42
Rzeszów - Gniezno 64:26
Grudziądz - Daugavpils 58:31
Bydgoszcz - Łódź 54:36

9. kolejka: 22 czerwca (niedziela)

Gniezno - Bydgoszcz 52:38
Łódź - Rybnik 43:47
11 lipca (piątek):
Daugavpils - Rzeszów 50:40
20 lipca (niedziela):
Lublin - Grudziądz
40:50

10. kolejka: 29 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Rzeszów 50:40
Łódź - Gniezno 55:35
Bydgoszcz - Lublin 50:40
13 lipca (niedziela):
Rybnik - Daugavpils 53:37

11. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Lublin - Łódź
34:56
Rzeszów - Bydgoszcz 57:33
Grudziądz - Rybnik 51:37
Daugavpils - Gniezno 53:37

12. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Rzeszów 48:42
Gniezno - Lublin 53:36
Łódź - Daugavpils 59:31
Bydgoszcz - Grudziądz 48:42

13. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gniezno 68:22
Grudziądz - Łódź 46:44
29 sierpnia (piątek):
Daugavpils - Bydgoszcz
57:33
31 sierpnia (niedziela):

Rzeszów - Lublin 49:41

14. kolejka: 7 września (niedziela)
Lublin - Daugavpils 42:48
Gniezno - Grudziądz 38:52
Łódź - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Rybnik 58:32


Runda finałowa:


15. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Carbon Start - PGE Marma 34:56
Półfinał II: Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 48:42


16. kolejka: 20 września (niedziela)

24 września (środa):
Półfinał II: GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 47:43
25 września (czwartek):
Półfinał I: PGE Marma - Carbon Start 61:28

17. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:
Orzeł Łódź -
PGE Marma 48:42


18. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż:
PGE Marma - Orzeł Łódź 55:35

AWANS: PGE Marma Rzeszów



Mecze barażowe o PLŻ:
12 października  (niedziela)
- 1. mecz:
2.PLŻ - RKM ROW Rybnik

19 października (niedziela)
- rewanż:
RKM ROW Rybnik - 2.PLŻ


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Moje Bermudy Stal Gorzów
4
8
+44
2. Motor Lublin
4 6 +10
3. Fogo Unia Leszno
3 4 +6
4. Betard Sparta Wrocław
4 4 +11
5. eWinner Apator
4 4 +16
6. Eltrox Włókniarz Cz-wa 4 2 -22
7. Marwis.pl Falubaz Z.G. 5 2 -20
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 4 2 -45
 eWinner 1. Liga 2021
1. Cellfast Wilki Krosno
4 6 -12
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 5 +19
3. Aforti Start GnieznoROW Rybnik 2 4 +17
4. Orzeł Łódź 3 4 +3
5. Abramczyk Polonia Bdg. 4 4 -2
6. ROW Rybnik
3 3 +34
7. Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 0 -4
8. Unia Tarnów 4 0 -55
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 9 22 +235
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +65
3. SpecHouse PSŻ Poznań  9 9 -22
4. RzTŻ Rzeszów  9 8 -16
5. Metalika Recycling Kolejarz  9 8 -77
6. MSC Wölfe Wittstock  9 4 -185
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43