KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

630x120 baner speedway

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2017

1. Runda: 7.04.2017 (piątek)
Rzeszów - Piła 42:47
09.04.2017 (niedziela)
Gdańsk - Daugavpils 52:38
Tarnów - Bydgoszcz 59:31
Łódź - Kraków 50:40

2. runda: 17.04.2017 (poniedziałek)
Piła - Łódź 51:39 (przeł. 14.05.)
Bydgoszcz - Gdańsk 41:49 (przeł. 14.05.)
Daugavpils - Rzeszów 56:34
Kraków - Tarnów 46:44

3. runda - 22.04.2017 (sobota)
Tarnów - Daugavpils 61:29 (przeł. 22.06.)
23.04.2017 (niedziela)
Piła - Bydgoszcz 31:17 (po 8 wyścigach)
Łódź - Gdańsk 30:30 (po 10 wyścigach)
Rzeszów - Kraków 53:37

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Gdańsk - Tarnów 32:28 po 10 biegach (przeł. 25.06.)
30.04.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Kraków - Piła 38:51 (przeł. 25.06., przeł. 01.07.)
Daugavpils - Łódź 51:39

5. runda - 5.05.2017 (piątek)
Piła - Daugavpils 48:40
7.05.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 25:35 (po 10.biegach)
Rzeszów - Gdańsk (przeł.)
Łódź - Tarnów (przeł.)

6. runda - 21.05.2017 (niedziela)
Gdańsk - Kraków 43:47
Łódź - Rzeszów 53:37
Tarnów - Piła 60:30
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36

7. runda - 28.05.2017 (niedziela)
Piła - Gdańsk 44:46 (sobota, 27.05.)
Bydgoszcz - Łódź 32:51
Kraków - Daugavpils 49:41
Rzeszów - Tarnów 37:53

8. runda: 3-4 czerwca (niedziela)
Gdańsk - Piła (przeł. 22.07.)
Łódź - Bydgoszcz 52:32 (po 14 biegach)
Tarnów - Rzeszów 62:28
Daugavpils - Kraków 58:31

9. runda: 11 czerwca (niedziela)
Piła - Tarnów 39:51
Bydgoszcz - Daugavpils 45:45
Kraków - Gdańsk 37:53
Rzeszów - Łódź 41:49

10. runda: 18.06.2017 (niedziela)
Gdańsk - Rzeszów 63:27
Tarnów - Łódź 48:41
Kraków - Bydgoszcz 51:39
Daugavpils - Piła 58:32

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Piła - Kraków 46:43
Łódź - Daugavpils 45:45
Tarnów - Gdańsk 53:37
Rzeszów - Bydgoszcz 52:38

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Łódź 45:45
Bydgoszcz - Piła 37:53
Kraków - Rzeszów 52:38
Daugavpils - Tarnów 39:51

13. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Bydgoszcz 57:32
Łódź - Piła 57:33
Tarnów - Kraków 61:29
Rzeszów - Daugavpils 52:37

14. runda: 5-6 sierpnia (sobota-niedziela)
Piła - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Tarnów 40:50
Kraków - Łódź 48:42
Daugavpils - Gdańsk 50:28 (po 13 biegach)


Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów 45:45
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 54:36

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 40:32 (po 12 biegach)

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40


Baraż o awans do Ekstraligi: 1.10.2017 (niedziela)
Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże 47:43

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże - Get Well Toruń 40:50

Utrzymanie w Ekstralidze: Get Well Toruń

Baraż o utrzymanie w Nice PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

Awans: Speed Car Motor Lublin

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Moje Bermudy Stal Gorzów
4
8
+44
2. Motor Lublin
4 6 +10
3. Fogo Unia Leszno
3 4 +6
4. Betard Sparta Wrocław
4 4 +11
5. eWinner Apator
4 4 +16
6. Eltrox Włókniarz Cz-wa 4 2 -22
7. Marwis.pl Falubaz Z.G. 5 2 -20
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 4 2 -45
 eWinner 1. Liga 2021
1. Cellfast Wilki Krosno
4 6 -12
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 5 +19
3. Aforti Start GnieznoROW Rybnik 2 4 +17
4. Orzeł Łódź 3 4 +3
5. Abramczyk Polonia Bdg. 4 4 -2
6. ROW Rybnik
3 3 +34
7. Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 0 -4
8. Unia Tarnów 4 0 -55
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 9 22 +235
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +65
3. SpecHouse PSŻ Poznań  9 9 -22
4. RzTŻ Rzeszów  9 8 -16
5. Metalika Recycling Kolejarz  9 8 -77
6. MSC Wölfe Wittstock  9 4 -185
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43