KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Czuję trochę niedosyt. Popsułem bardzo start w finale. Może niepotrzebnie podjąłem ryzyko, ale gdyby przed zawodami dano mi takie miejsce, to brałbym w ciemno. Trzeba zamazać złe wspomnienie ze Stadionu Narodowego.

Dominik Kubera po SGP w Landshut

Znalezione obrazy dla zapytania speedway of nations

TERMINARZ 2018:

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow DE)
5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester GBR)

8-9 czerwca - finał (Stadion Olimpijski Wrocław PL)

---------

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow, DE)

I. Rosja: 25
1. Artiom Łaguta - 16 (3,1,3,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 9 (0,3,1,1,2,2)
3. Gleb Czugunow - ns.

II. Niemcy: 20
1. Kai Huckenbeck - 11 (3,2,0,3,3,U)
2. Martin Smolinski - 9 (1,3,2,1,1,1)
3. Michael Haertel - ns.

III. Dania: 18+3
1. Michael Jepsen Jensen - 10 (1,3,3,1,0,2) +1*
2. Kenneth Bjerre - 8 (2,1,1,2,1,1) +2
3. Frederik Jakobsen - ns.

IV. Słowenia: 17+3+3
1. Matej Zagar - 14 (2,1,3,3,2,3) +2, +3
2. Matic Ivacic - 2 (1,-,0,-,1,-)
3. Nick Skorja - 1 (0,0,1) +1, +0

V. USA: 17+3
1. Greg Hancock - 16 (3,3,2,3,2,3,3) +3
2. Gino Manzares - 1 (1,0,0,0,0,W) + ns.

VI. Ukraina: 15
1. Andriej Karpow - 7 (0,W,2,2,3,W)
2. Aleksandr Łoktajew - 8 (2,2,1,0,0,3)

VII. Łotwa: 14
1. Andzejs Lebedevs - 8 (0,2,2,0,2,2)
2. Kasts Puodzuks - 6 (2,0,1,2,1,0)
3. Olegs Mihailovs - ns.

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, A. Łoktajew, G. Manzares, A. Karpow 4:2
2. A. Łaguta, M. Zagar, M. Ivacic, E. Sajfutdinow 3:3
3. K. Huckenbeck, K. Puodzuks, M. Smolinski, A. Lebedevs 4:2
4. G. Hancock, K. Bjerre, M. J. Jensen, G. Manzares - 3:3
5. E. Sajfutdinow, A. Łoktajew, A. Łaguta, A. Karpow (W) 4:2
6. M. Smolinski, K. Huckenbeck, M. Zagar, N. Skorja 5:1
7. M. J. Jensen, A. Lebedevs, K. Bjerre, K. Puodzuks 4:2
8. A. Łaguta, G. Hancock, E. Sajfutdinow, G. Manzares 4:2
9. M. Zagar, A. Karpow, A. Łoktajew, M. Ivacic 3:3
10. M. J. Jensen, M. Smolinski, K. Bjerre, K. Huckenbeck 4:2
11. G. Hancock, A. Lebedevs, K. Puodzuks, G. Manzares 3:3
12. K. Huckenbeck, A. Karpow, M. Smolinski, A. Łoktajew 4:2
13. A. Łaguta, K. Puodzuks, E. Sajfutdinow, A. Lebedevs 4:2
14. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3
15. K. Huckenbeck, G. Hancock, M. Smolinski, G. Manzares 4:2
16. A. Karpow, A. Lebedevs, K. Puodzuks, A. Łoktajew 3:3
17. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, K. Bjerre, M. J. Jensen 5:1
18. G. Hancock, M. Zagar, M. Ivacic, G. Manzares (W) 3:3
19. A. Łoktajew, M. J. Jensen, K. Bjerre, A. Karpow (W) 3:3
20. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Smolinski, K. Huckenbeck (U) 5:1
21. M. Zagar, A. Lebedevs, N. Skorja, K. Puodzuks 4:2

Bieg dodatkowy (drużyny z msc. 4-5):
22. G. Hancock, M. Zagar, N. Skorja, Manzares (ns) 3:3

Bieg dodatkowy o 3. miejsce dające awans:
23. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3

-----------

5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester, GBR)


I. Szwecja: 26
1. Fredrik Lindgren - 15+2 (3,2*,3,2*,3,2)
2. Antonio Lindbaeck - 11+2 (2*,3,1,3,2*,0)
3. Joel Kling - ns.

II. Wielka Brytania: 23
1. Tai Woffinden - 14+2 (3,2*,2*,3,1,3)
2. Craig Cook - 1 (1,-,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 8 (3,3,1,0,1)

III. Australia: 21+3
1. Jason Doyle - 14+1 (2,3,2,3,3,1*) +1*
2. Max Fricke - 7+3 (1*,2*,U,0,2*,2) +2
3. Jaimon Lidsey - ns.

IV. Czechy: 20+4+3
1. Vaclav Milik - 13+1 (2*,3,1,3,1,3) +3+3
2. Josef Franc - 7+2 (3,0,0,2*,0,2*) +1+0
3. Jan Kvech - ns.

V. Francja: 14+2
1. David Bellego - 10+1 (2,1,2,1*,1,3) +2
2. Dimitri Berge - 4+1 (0,D,1*,2,0,1) +D

VI. Finlandia: 14
1. Timo Lahti - 7 (T,1,3,0,3,0)
2. Tero Aarnio - 7+1 (1,0,0,1,2*,3)

VII. Włochy: 8
1. Nicolas Covatti - 6 (1,D,0,2,1,2)
2. Michele Paco Castagna - 2 (0,1,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Franc, V. Milik, T. Aarnio, T. Lahti (T) 5:1
2. T. Woffinden, D. Bellego, C. Cook, D. Berge 4:2
3. F. Lindgren, A. Lindbaeck, N. Covatti, P. Castagna 5:1
4. V. Milik, J. Doyle, M. Fricke, J. Franc 3:3
5. R. Lambert, T. Woffinden, T. Lahti, T. Aarnio 5:1
6. A. Lindbaeck, F. Lindgren, D. Bellego, D. Berge (D) 5:1
7. J. Doyle, M. Fricke, P. Castagna, N. Covatti (D) 5:1
8. R. Lambert, T. Woffinden, V. Milik, J. Franc 5:1
9. T. Lahti, D. Bellego, D. Berge, T. Aarnio 3:3
10. F. Lindgren, J. Doyle, A. Lindbaeck, M. Fricke (U) 4:2
11. V. Milik, J. Franc, P. Castagna, N. Covatti 5:1
12. A. Lindbaeck, F. Lindgren, T. Aarnio, T. Lahti 5:1
13. T. Woffinden, N. Covatti, R. Lambert, P. Castagna 4:2
14. J. Doyle, D. Berge, D. Bellego, M. Fricke 3:3
15. F. Lindgren, A. Lindbaeck, V. Milik, J. Franc 3:3
16. T. Lahti, T. Aarnio, N. Covatti, P. Castagna 5:1
17. J. Doyle, M. Fricke, T. Woffinden, R. Lambert 5:1
18. V. Milik, J. Franc, D. Bellego, D. Berge 5:1
19. T. Aarnio, M. Fricke, J. Doyle, T. Lahti 3:3
20. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck 4:2
21. D. Bellego, N. Covatti, D. Berge, P. Castagna -4:2

Bieg dodatkowy drużyn z miejsc 4-5:
22. V. Milik, D. Bellego, J. Franc, D. Berge (D) 4:2

Bieg dodatkowy o 3. msc dające awans:
23. V. Milik, M. Fricke, J. Doyle, J. Franc 3:3

------------

8 czerwca - finał, dzień 1. (Stadion Olimpijski Wrocław, PL)

I. Wielka Brytania: 25
1. Tai Woffinden - 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Craig Cook - 0 (-,0,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 7+2 (1,1,2*,2*,1)

II. Rosja: 23
1. Artiom Łaguta - 17 (3,3,2,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 6+2 (2*,1,0,-,1,2*)
3. Gleb Czugunow - 0 (0)

III. Dania: 20
1. Michael Jepsen Jensen - 12+2 (3,1*,2,2,3,1*)
2. Kenneth Bjerre - 8+2 (2*,2,0,1*,1,2)
3. Frederik Jakobsen - nie startował

IV. Szwecja: 16
1. Fredrik Lindgren - 13+1 (2,2,2,1*,3,3)
2. Antonio Linbaeck - 3+1 (D,0,1*,2,0,0)
3. Joel Kling - nie startował

V. Australia: 15
1. Jason Doyle - 13 (3,1,3,3,1,2)
2. Max Fricke - 2 (1,0,1,0,0,0)
3. Jaimon Lidsey

VI. Polska: 15
1. Maciej Janowski - 9+1 (2,3,3,0,1*,0)
2. Patryk Dudek - 3 (T,1,1,1,-,-)
3. Maksym Drabik - 3 (2,1)

VII. Niemcy: 12
1. Kai Huckenbeck - nie startował
2. Martin Smolinski - 11 (W,2,2,3,2,2)
3. Michael Hartel - 1 (1,0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Doyle, M. Janowski, M. Fricke, P. Dudek (T) - 4:2
2. M. J. Jensen, K. Bjerre, M. Hartel, M. Smolinski (W) - 5:1
3. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck (D) - 4:2
4. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
5. M. Janowski, M. Smolinski, P. Dudek, M. Hartel - 4:2
6. T. Woffinden, K. Bjerre, M. J. Jensen, C. Cook - 3:3
7. A. Łaguta, F. Lindgren, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck - 4:2
8. J. Doyle, M. Smolinski, M. Fricke, M. Hartel - 4:2
9. M. Janowski, M. J. Jensen, P. Dudek, K. Bjerre - 4:2
10. T. Woffinden, A. Łaguta, R. Lambert, E. Sajfutdinow - 4:2
11. J. Doyle, F. Lindgren, A. Lindbaeck, M. Fricke - 3:3
12. T. Woffinden, R. Lambert, P. Dudek, M. Janowski - 5:1
13. M. Smolinski, A. Lindbaeck, F. Lindgren, M. Hartel - 3:3
14. A. Łaguta, M. J. Jensen, K. Bjerre, G. Czugunow - 3:3
15. T. Woffinden, R. Lambert, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
16. F. Lindgren, M. Drabik, M. Janowski, A. Lindbaeck - 3:3
17. A. Łaguta, M. Smolinski, E. Sajfutdinow, M. Hartel - 4:2
18. M. J. Jensen, J. Doyle, K. Bjerre, M. Fricke - 4:2
19. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Drabik, M. Janowski - 5:1
20. T. Woffinden, M. Smolinski, R. Lambert, M. Hartel - 4:2
21. F. Lindgren, K. Bjerre, M. J. Jensen, A. Lindbaeck - 3:3

[punktacja za espeedway.pl]

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Czuję trochę niedosyt. Popsułem bardzo start w finale. Może niepotrzebnie podjąłem ryzyko, ale gdyby przed zawodami dano mi takie miejsce, to brałbym w ciemno. Trzeba zamazać złe wspomnienie ze Stadionu Narodowego.

Dominik Kubera po SGP w Landshut

Odwiedź nasze social media

fb ikonkaX ikonkaInstagram ikonka

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2024
1. Orlen Oil Motor Lublin  4 8 +64
2. ebut.pl Stal Gorzów  4 6 +6
3. Betard Sparta Wrocław  4 5 +8
4. KS Apator Toruń  4 5 +14
5. NovyHotel Falubaz
 4 3 -8
6. FOGO Unia Leszno  4 3 -43
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  4 2 -17
8. Krono-Plast Włókniarz  4 1 -22
 Metalkas 2. Ekstraliga 2024
1. Innpro ROW Rybnik  4  8 +38
2. Abramczyk Polonia Bdg.
 4  6 +37
3. Cellfast Wilki Krosno  3  6 +22
4. #OrzechowaOsada PSŻ  3  3 +1
5. Arged Malesa Ostrów
 3  2  0
6. Texom Stal Rzeszów
 3  2 -3
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 4  1 -35
8. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź  4  0 -60
Krajowa Liga Żużlowa 2024
1. Trans MF Landshut Devils
 2  4 +11
2. Ultrapur Start Gniezno
 3
 4 -2
3. PKS Polonia Piła  2
 2 +16
4. Optibet Lokomotiv  3
 2 0
5. OK Bedmet Kolejarz Opole  2  2 -12
6. Grupa Azoty Unia Tarnów  2  0 -16

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43