KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka - 9.05.2017
Elit Vetlanda - Indianerna 52:38
Rospiggarna - Smederna 52:38
Piraterna - Dackarna 39:51
Lejonen - Masarna 47:43

2. kolejka - 16.05.2017
Dackarna - Lejonen 44:46
Smederna - Piraterna 46:43
Indianerna - Rospiggarna 47:43
Masarna - Elit Vetlanda 49:41

3. kolejka - 23.05.2017
Rospiggarna - Elit Vetlanda 42:48
Piraterna - Indianerna 50:40
Lejonen - Smederna 48:42
Dackarna - Masarna 45:45

4. kolejka - 30.05.2017
Smederna - Dackarna 44:46 (przeł. 26.06.)
Indianerna - Lejonen 43:47
Elit Vetlanda - Piraterna 51:39
Masarna - Rospiggarna 59:31 (przeł. 19.06.)

5. kolejka - 6.06.2017
Piraterna - Rospiggarna 41:48
Lejonen - Elit Vetlanda 37:53
Dackarna - Indianerna 40:50
Smederna - Masarna 43:47

6. kolejka - 13.06.2017
Indianerna - Smederna 42:48
Elit Vetlanda - Dackarna 53:37
Rospiggarna - Lejonen 45:45
Masarna - Piraterna 54:36

7. kolejka - 20.06.2017
Lejonen - Piraterna 42:48
Dackarna - Rospiggarna 57:33
Smederna - Elit Vetlanda 43:47
Masarna - Indianerna 62:28

8. kolejka - 27.06.2017
Piraterna - Lejonen 44:46
Rospiggarna - Dackarna 43:47
Elit Vetlanda - Smederna 53:37
Indianerna - Masarna 50:40

9. kolejka - 11.07.2017
Smederna - Indianerna 47:43
Dackarna - Elit Vetlanda 44:46
Lejonen - Rospiggarna 48:42
Piraterna - Masarna 49:40

10. kolejka - 18.07.2017
Rospiggarna - Piraterna 49:41
Elit Vetlanda - Lejonen 59:31
Indianerna - Dackarna 44:46
Masarna - Smederna 54:36

11. kolejka - 25.07.2017
Dackarna - Smederna 48:42
Lejonen - Indianerna 49:41
Piraterna - Elit Vetlanda 45:45
Rospiggarna - Masarna 45:45

12. kolejka - 1.08.2017
Elit Vetlanda - Rospiggarna 61:28
Indianerna - Piraterna 48:42
Smederna - Lejonen 47:43
Masarna - Dackarna 55:35

13. kolejka - 15.08.2017
Lejonen - Dackarna 30:60
Piraterna - Smederna 45:45
Rospiggarna - Indianerna 53:35
Elit Vetlanda - Masarna 54:36

14. kolejka - 22.08.2017
Indianerna - Elit Vetlanda 49:41
Smederna - Rospiggarna 48:42
Dackarna - Piraterna 59:31
Masarna - Lejonen 67:23

 Elitserien 2017 (po fazie zasadniczej)
1. VMS Elit Vetlanda   14 28 +141
2. Masarna Avesta   14 24 +133
3. Dackarna Målilla   14 21 +58
4. Lejonen Gislaved   14 18 -96
5. Ikaros Smederna Eskilstuna   14 15 -39
6. Rospiggarna Hallstavik   14 13 -56
7. Indianerna Kumla   14 11  -35
8. Piraterna Motala   14 10 -98


Awans: 6 najlepszych drużyn po fazie zasadniczej sezonu

- miejsca 1. i 2. rozstawione w półfinałach

- miejsca 3-6 ćwierćfinały


Runda finałowa:


29.08.2017 - ćwierćfinały
Lejonen - Rospiggarna 48:42
Smederna - Dackarna 46:44

05.09.2017 - rewanże
Rospiggarna - Lejonen 51:39
Dackarna - Smederna 43:46

12.09.2017 - półfinały
Masarna - Smederna 38:52
Rospiggarna - Vetlanda 44:46

13.09.2017 - rewanże
Smederna - Masarna 42:48
Vetlanda - Rospiggarna 60:30 (21.09)

26.09.2017 - finał
Smederna - Vetlanda 41:49
27.09. - rewanż
Vetlanda - Smederna 36:54

 
Smederna Eskilstuna - Mistrz Elitserien 2018

 smederna2017

Zdjęcie: sveriges radio

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43