KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

PLŻ2


Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Rawicz – Krosno 51:39
08.04.2018 (niedziela)
Poznań – Opole 43:47
03.06.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Rzeszów 29:61
Ostrów Wlkp. – pauzuje

2. runda: 15.04.2018 (niedziela)
Opole – Bydgoszcz 57:33
Krosno – Poznań 44:46
Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52:38 (po weryfikacji PZM 39:38)
Rawicz – pauzuje

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Rawicz – Bydgoszcz 62:28
22.04.2018 (niedziela)
Poznań – Rzeszów 45:45
Ostrów Wlkp. – Krosno 60:29
Opole – pauzuje

4. runda: 29.04.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Poznań 43:47
Opole – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Rawicz 44:43
Krosno – pauzuje

5. runda: 05.05.2018 (sobota)
Rawicz – Poznań 53:31 (po weryfikacji)
06.05.2018 (niedziela)
Opole – Krosno 57:33
Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz 59:31
Rzeszów – pauzuje

6. runda: 19–20.05.2018
Bydgoszcz – Krosno 50:39
Rawicz – Ostrów Wlkp. 45:45
Rzeszów - Opole 59:31
Poznań – pauzuje

7. runda: 26-27.05.2018
Opole – Rawicz 52:38
Krosno – Rzeszów 42:48
Ostrów Wlkp. – Poznań 54:36
Bydgoszcz – pauzuje

8. runda: 13.05.2018
Poznań - Ostrów Wlkp. 41:49
09-10.06.2018
Rawicz – Opole 52:37
Rzeszów – Krosno 55:35
Bydgoszcz – pauzuje

9. runda: 16-17.06.2018
Opole – Rzeszów 36:54
Krosno – Bydgoszcz 43:47
Ostrów Wlkp. – Rawicz 51:39
Poznań – pauzuje

10. runda: 30.06-01.07.2018
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 34:55
Poznań – Rawicz 43:47
Krosno – Opole 54:36
Rzeszów – pauzuje

11. runda: 28-29.07.2018
Rawicz – Rzeszów 42:47
Poznań – Bydgoszcz 54:36
Ostrów Wlkp. – Opole 51:39
KSM Krosno – pauzuje

12. runda: 11-12.08.2018
Bydgoszcz – Rawicz 40:0 (wo.)
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Poznań 59:31
Opole – pauzuje

13. runda: 18-19.08.2018
Bydgoszcz – Opole 43:47
Poznań – Krosno 58:31
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 37:53
Rawicz – pauzuje

14. runda: 25-26.08.2018
Opole – Poznań 47:43
Krosno – Rawicz (przeł.)
05.08.
Rzeszów – Bydgoszcz 58:32
Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 16 +31
4. OK Kolejarz Opole  12 15 -29
5. Iveston PSŻ Poznań  12 11 -37
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  12 2 -147



Runda finałowa 2018:

02.09.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Rawicz - Ostrów 47:43
Opole - Rzeszów 41:49

09.09.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Ostrów - Rawicz 49:41
Rzeszów - Opole 54:36

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Ostrów Wlkp. - Rzeszów

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Rzeszów - Ostrów Wlkp.


Baraże o 1. ligę


30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

07.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43