KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii


Runda zasadnicza:


1. runda: 5 maja 2013
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 53:37
Victoria Piła - MIR Równe 69:21
KSM Krosno - ROW Rybnik 46:43

2. runda: 19 maja 2013
ROW Rybnik - Kolejarz Opole 53:37
7 lipca (niedziela):
Speedway Wanda Kraków - Victoria Piła 54:36

3. runda: 21 kwietnia 2013
ROW Rybnik - MIR Równe 71:19
Victoria Piła - Kolejarz Opole 47:42
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 46:44

4. runda: 28 kwietnia 2013
Kolejarz Opole - KSM Krosno 54:36
Wanda Instal Kraków - MIR Równe 67:23
ROW Rybnik - Victoria Piła 49:41

5. runda: 12 maja 2013
Victoria Piła - KSM Krosno 37:53
Speedway Wanda Kraków - ROW Rybnik 47:43
pauzuje - Kolejarz Opole

6. runda: 26 maja 2013
KSM Krosno - Victoria Piła 51:39
ROW Rybnik - Speedway Wanda Kraków 50:40
Kolejarz Opole - pauza

7. runda: 9 czerwca 2013
Victoria Piła - ROW Rybnik 42:48
KSM Krosno - Kolejarz Opole 46:43
pauzuje - Speedway Wanda Kraków


8. runda: 30 czerwca 2013
Kolejarz Opole - Victoria Piła 55:35
Speedway Wanda Kraków - KSM Krosno 51:39
ROW Rybnik - pauzuje

9. runda: 21 lipca 2013
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 45:45
Victoria Piła - Speedway Wanda Kraków 60:30
pauzuje - KSM Krosno

10. runda: 4 sierpnia 2013
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 60:30
ROW Rybnik - KSM Krosno 66:17
pauzuje - Victoria Piła


Faza finałowa:

11. runda: 18 sierpnia 2013
ŻKS ROW Rybnik - Kolejarz Opole 65:25
Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 54:36

12. runda: 25 sierpnia 2013
KSM Krosno - ŻKS ROW Rybnik 49:40
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 42:48

13. runda: 1 września 2013
ŻKS ROW Rybnik – Wanda Instal Kraków 56:33
Kolejarz Opole – KSM Krosno 50:40

14. runda: 8 września 2013
Wanda Instal Kraków - ŻKS ROW Rybnik 43:47
KSM Krosno - Kolejarz Opole 44:46

15. runda: 15 września 2013
Kolejarz Opole - ŻKS ROW Rybnik 52:38
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 52:38

16. runda: 22 września 2013

ŻKS ROW Rybnik - KSM Krosno 65:25
Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole 51:39


Awans do I ligi: ŻKS ROW Rybnik

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43