KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

630x120

SEZON 2014

Runda zasadnicza:

1. runda: 12 kwietnia (sobota)
Zielona Góra - Tarnów 43:47
13 kwietnia (niedziela):
Leszno - Częstochowa52:38
Wrocław - Gorzów
40:50
Gdańsk - Toruń 46:44

2. runda: 20 kwietnia (niedziela)
Gorzów - Leszno 57:33
21 kwietnia (poniedziałek):
Tarnów - Gdańsk 63:27
Toruń - Wrocław
60:30
Częstochowa - Zielona Góra 40:50

3. runda:
4 maja (niedziela):
Zielona Góra - Toruń 53:37
Tarnów - Gorzów 59:31
Wrocław - Leszno
45:45
Gdańsk - Częstochowa34:56

4. runda: 10 maja (sobota)
Częstochowa - Wrocław 46:44
11 maja (niedziela):
Leszno - Zielona Góra44:46
Toruń - Tarnów
48:42
Gorzów - Gdańsk 60:30

5. runda: 25 maja (niedziela):
Gdańsk - Leszno 32:58
Toruń - Gorzów 55:35
Zielona Góra - Wrocław
51:39
Tarnów - Częstochowa 64:26

6. runda: 1 czerwca (niedziela)
Leszno - Tarnów 38:52
Wrocław - Gdańsk 59:31
Zielona Góra - Gorzów
50:40
Częstochowa - Toruń 43:47

7. runda: 8 czerwca (niedziela)
Tarnów - Wrocław 64:26
Toruń - Leszno
57:33
Gorzów - Częstochowa
50:40
Gdańsk - Zielona Góra 40:50

8. runda: 15 czerwca (niedziela)
Leszno - Toruń 48:41
Wrocław - Tarnów
41:49
Zielona Góra - Gdańsk
65:25
Częstochowa - Gorzów 42:48

9. runda: 22 czerwca (niedziela)
Tarnów - Leszno 51:39
Toruń - Częstochowa
54:36
Gorzów - Zielona Góra
50:40
Gdańsk - Wrocław 45:44

10. runda: 29 czerwca (niedziela)
Częstochowa -Tarnów 40:50
13 lipca (niedziela):
Leszno - Gdańsk
63:27
Wrocław - Zielona Góra
50:40
17 lipca (czwartek):
Gorzów - Toruń
53:37
 
Przerwa na Drużynowy Puchar Świata

11. runda: 3 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń 52:38
Wrocław - Częstochowa
45:32
Gdańsk - Gorzów 27:63
11 sierpnia (poniedziałek):
Zielona Góra - Leszno
44:46

12. runda: 10 sierpnia (niedziela)
Leszno - Wrocław 48:42
Toruń - Zielona Góra
47:42
Gorzów - Tarnów
42:48
Częstochowa - Gdańsk55:35

13. runda: 24 sierpnia (niedziela):
Zielona Góra - Częstochowa 69:21
Wrocław - Toruń
32:58
Leszno - Gorzów
45:45
Gdańsk - Tarnów 26:64

14. runda: 6 września (sobota)
Tarnów - Zielona Góra 45:45
7 września (niedziela):
Toruń - Gdańsk 74:16
Gorzów - Wrocław
57:33
Częstochowa - Leszno 35:55


Runda finałowa:

15. runda: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów 50:40
Półfinał II:
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 49:41

16. runda: 21 września (niedziela)
Przeł. 24 września (środa):
Półfinał II:
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 62:28
Półfinał I: Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 42:48


17. runda 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:

Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 46:44
Mecz o 3.
miejsce - 1. mecz:

SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 47:43

18. runda: 5 października (niedziela)
Mecz o 3. miejsce - rewanż:

Grupa Azoty Unia Tarnów -
SPAR Falubaz Zielona Góra 63:27
Finał
- rewanż:
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 49:41


DMP 2014: Stal Gorzów Wielkopolski

StalGorzów-DMP2014


Baraże o Ekstraligę:

12.10.2014 - 1 mecz:
Orzeł Łódź - Kantor Online ViperPrint Włókniarz

19.10.2014 - rewanż:
Kantor Online ViperPrint Włókniarz - Orzeł Łódź

pzm


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
14
28
+162
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 21 +66
3. Betard Sparta Wrocław
14 20 +46
4. RM SOLAR Falubaz Z.G.
14 20 +25
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 19 +29
6. Motor Lublin 14 19 +56
7. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
8. PGG ROW Rybnik 14 2 -281
 eWinner 1. Liga 2020
1. eWinner Apator Toruń 11 24 +208
2. Orzeł Łódź 11 18 +42
3. Car Gwarant Kapi Meble Budex 11 17  +23
4. Unia Tarnów 10 11 -16
5. Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 11 -34
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 11 -34
7. Lokomotiv Daugavpils 10 5 -58
8. Abramczyk Polonia Bdg. 11 4 -131
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 7 16 +175
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  7 12 +61
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 7 -2
4. Metalika Recycling Kolejarz  7 6 +51
5. RzTŻ Rzeszów  7 5 +4
6. MSC Wölfe Wittstock  7 2 -187
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43