KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela)
Rybnik - Bydgoszcz 46:44
Rzeszów - Łódź 55:35
Grudziądz - Gniezno 43:46
Daugavpils - Lublin 45:45


2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Lublin - Rzeszów 45:45
Gniezno - Rybnik 60:30
Łódź - Grudziądz 58:32
6 kwietnia (niedziela):
Bydgoszcz - Daugavpils 57:33

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Lublin - Gniezno 41:49
Rzeszów - Rybnik 62:28
Grudziądz - Bydgoszcz 53:37
Daugavpils - Łódź 52:37

4. kolejka: 11 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 44:46
Gniezno - Daugavpils 47:43
Łódź - Lublin 51:39
Bydgoszcz - Rzeszów 40:50

6. kolejka: 25 czerwca (niedziela)
Lublin - Bydgoszcz
48:42
Rzeszów - Grudziądz 54:36
Gniezno - Łódź 48:42
Daugavpils - Rybnik 54:36

6. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
awansem 30 maja (piątek):
Rzeszów - Daugavpils
69:21
Rybnik - Łódź 45:45
Grudziądz - Lublin 44:46
Bydgoszcz - Gniezno 57:33

7. kolejka: 8 czerwca (niedziela)
Lublin - Rybnik 53:37
Gniezno - Rzeszów 51:39
Łódź - Bydgoszcz 52:38
Daugavpils - Grudziądz 42:48

8. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Rybnik - Lublin 48:42
Rzeszów - Gniezno 64:26
Grudziądz - Daugavpils 58:31
Bydgoszcz - Łódź 54:36

9. kolejka: 22 czerwca (niedziela)

Gniezno - Bydgoszcz 52:38
Łódź - Rybnik 43:47
11 lipca (piątek):
Daugavpils - Rzeszów 50:40
20 lipca (niedziela):
Lublin - Grudziądz
40:50

10. kolejka: 29 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Rzeszów 50:40
Łódź - Gniezno 55:35
Bydgoszcz - Lublin 50:40
13 lipca (niedziela):
Rybnik - Daugavpils 53:37

11. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Lublin - Łódź
34:56
Rzeszów - Bydgoszcz 57:33
Grudziądz - Rybnik 51:37
Daugavpils - Gniezno 53:37

12. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Rzeszów 48:42
Gniezno - Lublin 53:36
Łódź - Daugavpils 59:31
Bydgoszcz - Grudziądz 48:42

13. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gniezno 68:22
Grudziądz - Łódź 46:44
29 sierpnia (piątek):
Daugavpils - Bydgoszcz
57:33
31 sierpnia (niedziela):

Rzeszów - Lublin 49:41

14. kolejka: 7 września (niedziela)
Lublin - Daugavpils 42:48
Gniezno - Grudziądz 38:52
Łódź - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Rybnik 58:32


Runda finałowa:


15. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Carbon Start - PGE Marma 34:56
Półfinał II: Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 48:42


16. kolejka: 20 września (niedziela)

24 września (środa):
Półfinał II: GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 47:43
25 września (czwartek):
Półfinał I: PGE Marma - Carbon Start 61:28

17. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:
Orzeł Łódź -
PGE Marma 48:42


18. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż:
PGE Marma - Orzeł Łódź 55:35

AWANS: PGE Marma Rzeszów



Mecze barażowe o PLŻ:
12 października  (niedziela)
- 1. mecz:
2.PLŻ - RKM ROW Rybnik

19 października (niedziela)
- rewanż:
RKM ROW Rybnik - 2.PLŻ


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43