KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza:

1.runda - 8 kwietnia (piątek)
Leszno - Gorzów 42:48
9 kwietnia (sobota)
Grudziądz - Tarnów 57:33
10 kwietnia (niedziela)
Rybnik - Toruń 38:52 (przeł.12.06.)
Zielona Góra - Wrocław 48:42 (przeł. 06.05.)

2. runda - 15 kwietnia (piątek)
Gorzów - Grudziądz 56:34 (przeł. na 17.04.)
Tarnów - Leszno 48:42 (przeł. na 17.04.)
Toruń - Zielona Góra 51:39
Wrocław - Rybnik 51:39 (przeł. na 19.06)

3. runda - 22 kwietnia (piątek)
Leszno - Toruń 50:40
24 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów 42:48 (przeł. 12.06)
Zielona Góra - Rybnik 46:43
Grudziądz - Wrocław 47:43

4. runda - 1 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 55:35
Zielona Góra - Leszno 50:40
Wrocław - Gorzów 45:45
Toruń - Tarnów 48:42

5. runda - 8 maja (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 46:44
Tarnów - Wrocław 41:49
Gorzów - Toruń 62:28
Leszno - Rybnik 45:45

6. runda - 22 maja (niedziela)
Rybnik - Tarnów (przerwany po upadku Krystiana Rempały)
Zielona Góra - Gorzów 44:46
Leszno - Grudziądz 55:35
Toruń - Wrocław 60:30
23 czerwca (czwartek)

Rybnik - Tarnów 48:42

7. runda - 27 maja (piątek) - runda przełożona na 03.07.
Gorzów - Rybnik 53:36
Wrocław - Leszno 58:32
Grudziądz - Toruń 51:39
15 lipca (piątek)
Tarnów - Zielona Góra 39:51

8. runda - 5 czerwca (niedziela)
Toruń - Rybnik 56:34
Tarnów - Grudziądz 47:43
Gorzów - Leszno 53:37
Wrocław - Zielona Góra 44:46

9. runda - 19 czerwca (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 53:37
Grudziądz - Gorzów 54:36
7 lipca (czwartek)
Rybnik - Wrocław 52:38
10 lipca (niedziela)
Leszno - Tarnów 52:38

10. runda - 26 czerwca (niedziela)
Gorzów - Tarnów 59:31
Wrocław - Grudziądz 47:43
Toruń - Leszno 48:41
17 lipca (niedziela)
Rybnik - Zielona Góra 36:54

11. runda - 31 lipca (niedziela)
Tarnów - Toruń 31:58
Gorzów - Wrocław 48:42
Grudziądz - Rybnik 54:36
11.08. (czwartek)
Leszno - Zielona Góra 45:45

12. runda - 7 sierpnia (niedziela)
Zielona Góra - Grudziądz 55:35
Rybnik - Leszno 54:35
Wrocław - Tarnów 59:31
Toruń - Gorzów 50:40

13. runda - 15 sierpnia (poniedziałek)
Tarnów - Rybnik 50:40
Gorzów - Zielona Góra 44:46
Wrocław - Toruń 50:40
Grudziądz - Leszno 56:34

14. runda - 21 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gorzów 43:47
Zielona Góra - Tarnów 59:31 (przeł.)
Leszno - Wrocław 43:47
Toruń - Grudziądz 59:31

Runda finałowa:

Półfinały - 4 września (niedziela)
Wrocław - Gorzów 29:49
Toruń - Zielona Góra 50:40

Półfinały (rewanże) - 11 września (niedziela)
Gorzów - Wrocław 56:33
Zielona Góra - Toruń 47:43

Finał - 18 września (niedziela)
Toruń - Gorzów 49:41

Mecz o 3. msc. 
Wrocław - Zielona Góra 42:48

Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)
Gorzów - Toruń 51:39

Mecz o 3. msc. (rewanż)
Zielona Góra - Wrocław 49:41

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43