KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

 Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 5 maja 2015
Indianerna - Dackarna 46:44
06.05.2015
Elit Vetlanda - Ikaros Smederna 56:34
15.06.2015
Lejonen - Rospiggarna 53:37
pauzuje - Piraterna

2. kolejka: 12 maja 2015
Dackarna - Rospiggarna 32:22 (po 9 biegach)
Ikaros Smederna - Indianerna 41:49
22.06.
Piraterna - Elit Vetlanda 42:48
pauzuje - Lejonen

3. kolejka: 19 maja 2015
Lejonen - Dackarna 44:46
Indianerna - Piraterna 48:42
przeł. 21.07.
Rospiggarna - Ikaros Smederna 30:30 (po 10 wyścigach)
pauzuje - Elit Vetlanda

4. kolejka: 26 maja 2015
Piraterna - Rospiggarna 46:38 (po 14 wyścigach)
Ikaros Smederna - Lejonen 53:37
Elit Vetlanda - Indianerna 59:31
pauzuje - Dackarna

5. kolejka: 2 czerwca 2015
Dackarna - Ikaros Smederna 53:37
Rospiggarna - Elit Vetlanda 50:40
przeł. 21.07.
Lejonen - Piraterna 39:51
pauzuje - Indianerna

6. kolejka: 16 czerwca 2015
Piraterna - Dackarna 50:40
Indianerna - Rospiggarna 50:40
Elit Vetlanda - Lejonen 57:33
pauzuje - Smederna

7. kolejka: 23 czerwca 2015
Ikaros Smederna - Piraterna 54:36
Lejonen - Indianerna 39:51
10.08. (poniedziałek)
Dackarna - Elit Vetlanda 43:47
pauzuje - Rospiggarna

8. kolejka: 30 czerwca 2015
Dackarna - Indianerna 45:45
Rospiggarna - Lejonen 47:42
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 41:49
pauzuje - Piraterna

9. kolejka: 7 lipca 2015
Rospiggarna - Dackarna 38:52
Indianerna - Ikaros Smederna 54:36
Elit Vetlanda - Piraterna 57:33
pauzuje - Lejonen

10. kolejka: 14 lipca 2015
Dackarna - Lejonen 59:31
Ikaros Smederna - Rospiggarna 39:51
28.07.2015
Piraterna - Indianerna 50:40
pauzuje - Elit Vetlanda

11. kolejka: 4 sierpnia 2015
Rospiggarna - Piraterna 39:51
Lejonen - Ikaros Smederna 35:55
Indianerna - Elit Vetlanda 44:46
pauzuje - Dackarna

12. kolejka: 11 sierpnia 2015
Piraterna - Lejonen 62:28
Ikaros Smederna - Dackarna 52:38
Elit Vetlanda - Rospiggarna 54:36
pauzuje - Indianerna

13. kolejka: 18 sierpnia 2015
Dackarna - Piraterna 44:46
Rospiggarna - Indianerna 42:48
Lejonen - Elit Vetlanda 41:49
pauzuje - Smederna

14. kolejka: 25 sierpnia 2015
Piraterna - Ikaros Smederna 46:44
Indianerna - Lejonen 66:24
Elit Vetlanda - Dackarna 43:47
pauzuje - Rospiggarna

Play-off:

1 września: Półfinały - 1.mecze
Dackarna Malilla - VMS Elit Vetlanda 32:58
02.09 (środa):
Piraterna Motala - Indianerna Kumla 49:41

8 września: rewanże
VMS Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 48:42
Indianerna Kumla - Piraterna Motala 51:39

15 września: Finał - 1.mecz
Indianerna Kumla - VME Elit Vetlanda 50:40

16 września: Finał - rewanż
VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 56:28 (po 14 biegach)

 

Vetlanda 20150916 Speedway Elitserien final Elit Vetlanda - Indianerna ( Foto: Matthias Lobsien, lobsienfoto.se) Nyckelord Keywords :

Foto: elitvetlanda.se (Matthias Lobsien, lobsienfoto.se)

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43