KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

 

SEZON 2013

Runda zasadnicza:

1. runda - 1 kwietnia (poniedziałek) - przełożona:
9 czerwca (niedziela):
Rzeszów - Bydgoszcz 48:42

Częstochowa - Zielona Góra 42:48

27 kwietnia (sobota):

Gorzów - Leszno 43:47
26 kwietnia (piątek)

Toruń - Tarnów 57:33
18 kwietnia (czwartek):
Gniezno - Wrocław 49:41

2. runda - 7 kwietnia (niedziela) - przełożona:
6 czerwca (czwartek):
Bydgoszcz - Gniezno 50:40

9 czerwca (niedziela):
Wrocław - Gorzów 42:48

Leszno - Toruń 45:45
21 czerwca (piątek):
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów 46:44

1 lipca (poniedziałek):
Tarnów - Częstochowa 54:36

3. runda - 14 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Leszno 53:37
Gorzów - Rzeszów 42:48
Toruń - Wrocław 50:40
Częstochowa - Bydgoszcz 47:42
Gniezno - Zielona Góra 30:60

4. runda - 21 kwietnia (niedziela)
Rzeszów - Częstochowa 42:48
Zielona Góra - Bydgoszcz 48:42
Toruń - Gorzów 54:36
Wrocław - Tarnów 45:44
Leszno - Gniezno 49:41

5. runda - 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów 42:47
Zielona Góra - Toruń 43:46
Bydgoszcz - Wrocław 54:36
Częstochowa - Leszno 40:50
Gniezno - Rzeszów 44:46

6. runda - 5 maja (niedziela)
Rzeszów - Tarnów 41:49
Gorzów - Gniezno 48:42
Toruń - Częstochowa 50:40
Wrocław - Zielona Góra 45:45
Leszno - Bydgoszcz 60:30

7. runda - 12 maja (niedziela)
Rzeszów - Wrocław 48:42
Zielona Góra - Leszno 58:32
29 maja (środa):
Bydgoszcz - Toruń 37:53

9 czerwca (niedziela):
Gniezno - Tarnów 50:40
24 czerwca (poniedziałek):

Częstochowa - Gorzów 48:42

8. runda - 19 maja (niedziela)
Tarnów - Bydgoszcz 54:36
Gorzów - Zielona Góra 50:40
Toruń - Rzeszów 54:36
Częstochowa - Gniezno 50:40
Leszno - Wrocław 43:47


9. runda - 26 maja (niedziela)
Zielona Góra - Tarnów 54:36
Bydgoszcz - Gorzów 47:43
Wrocław - Częstochowa 58:32
Gniezno - Toruń 46:44
4 lipca (czwartek):
Rzeszów - Leszno 51:39

10. runda - 2 czerwca (niedziela)
Tarnów - Zielona Góra 58:32
Gorzów - Bydgoszcz 52:38
Toruń - Gniezno 62:28
Częstochowa - Wrocław 54:36

Leszno - Rzeszów 75:0

11. runda - 16 czerwca (niedziela)
Rzeszów - Toruń 50:40
Zielona Góra - Gorzów 50:40
Bydgoszcz - Tarnów 49:41
Wrocław - Leszno 38:51
Gniezno - Częstochowa 35:55

12. runda - 30 czerwca (niedziela)
Tarnów - Gniezno 49:41
Gorzów - Częstochowa 43:47
Toruń - Bydgoszcz 57:33
Wrocław - Rzeszów 48:41
Leszno - Zielona Góra 45:45

13. runda - 7 lipca (niedziela)
Tarnów - Rzeszów 53:37
Zielona Góra - Wrocław 49:41
Bydgoszcz - Leszno 38:52
Częstochowa - Toruń 54:36
Gniezno - Gorzów 45:45

14. runda - 21 lipca (niedziela)
Rzeszów - Gniezno 53:37
Gorzów - Tarnów 55:35
Toruń - Zielona Góra 44:46
Wrocław - Bydgoszcz 58:32
Leszno - Częstochowa 39:51

15. runda - 28 lipca (niedziela)
Tarnów - Wrocław 57:33
Gorzów - Toruń 53:37
Bydgoszcz - Zielona Góra 38:52
Częstochowa - Rzeszów 57:33
Gniezno - Leszno 44:46

16. runda - 4 sierpnia (niedziela)
Rzeszów - Gorzów 45:45
Zielona Góra - Gniezno 66:24
Bydgoszcz - Częstochowa 41:49
Wrocław - Toruń 49:41
Leszno - Tarnów 44:46

17. runda - 15 sierpnia (czwartek)
Rzeszów - Zielona Góra 43:47
Gorzów - Wrocław 61:29
Toruń - Leszno 51:39
Częstochowa - Tarnów 54:36
Gniezno - Bydgoszcz 41:49

18. runda - 18 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń 50:40
Zielona Góra - Częstochowa 41:37
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Wrocław - Gniezno 65:24
Leszno - Gorzów 43:47



Faza play-off:

PÓŁFINAŁY:

19. runda - 31 sierpnia (sobota) i 1 września (niedziela)
Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa 49:41
Unia Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43


20. runda - 8 września (niedziela)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 53:37
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 47:42

FINAŁY:

21. runda - 15 września (niedziela)
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz 46:43
Unia Tarnów - Dospel Włókniarz 49:41

22. runda - 22 września (niedziela)

Stelmet Falubaz - Unibax Toruń 40:0 (wo)
Dospel Włókniarz - Unia Tarnów 48:42


Falubaz-DMP2013

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43