KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

630x120

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Wrocław - Leszno 45:45
08.04.2018 (niedziela):
Grudziądz - Częstochowa 45:45
Gorzów - Toruń 54:35
Tarnów - Zielona Góra 47:43

2. runda: 13.04.2018 (piątek):
Częstochowa - Tarnów 54:36
14.04.2018 (sobota):
Toruń - Wrocław 47:43
15.04.2018 (niedziela):
Zielona Góra - Grudziądz 53:37
Leszno - Gorzów 48:42

3. runda: 21.04.2018 (sobota):
Grudziądz - Leszno 28:62
22.04.2018 (niedziela):
Tarnów - Toruń 51:39
Zielona Góra - Częstochowa 44:46
Wrocław - Gorzów 54:36

4. runda: 27.04.2018 (piątek)
Leszno - Zielona Góra 56:34
29.04.2018 (niedziela):
Gorzów - Tarnów 53:37
Częstochowa - Wrocław 49:41
Toruń
- Grudziądz 51:39

5. runda: 04.05.2018 (piątek):
Grudziądz - Gorzów 49:41
06.05.2018 (niedziela):
Leszno - Częstochowa 53:37
Tarnów - Wrocław 41:49
Zielona Góra - Toruń 50:40

6. runda: 18.05.2018 (piątek):
Toruń - Leszno 37:53
20.05.2018 (niedziela):
Tarnów - Grudziądz 49:41
Wrocław - Zielona Góra 48:42
Gorzów - Częstochowa 53:37

7. runda: 27.05.2018 (niedziela):
Częstochowa - Toruń 49:41
Leszno - Tarnów 55:35
Zielona Góra - Gorzów 43:47
Wrocław - Grudziądz 61:29

8. runda: 10.06.2018 (niedziela):
Gorzów - Zielona Góra 49:35 (po 14. biegach)
Grudziądz - Wrocław 42:48
Tarnów - Leszno 47:43
Toruń - Częstochowa 50:40

9. runda: 17.06.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Wrocław 51:39
Leszno – Toruń 54:36
Częstochowa – Gorzów 49:41
Grudziądz – Tarnów 52:38

10. runda: 01.07.2018 (niedziela):
Gorzów – Grudziądz 54:36
Wrocław – Tarnów 57:33
Częstochowa – Leszno 47:43
Toruń – Zielona Góra 52:38

11. runda: 29.07.2018 (niedziela):
Wrocław – Częstochowa 48:42
Zielona Góra – Leszno 38:52
Tarnów – Gorzów 38:52
Grudziądz – Toruń 49:41

12. runda: 12.08.2018 (niedziela):
Gorzów – Wrocław 46:44
Leszno – Grudziądz 50:40
Częstochowa – Zielona Góra 52:38
Toruń – Tarnów 51:39

13. runda: 27.07.2018 (piątek):
Gorzów – Leszno 45:45
19.08.2018 (niedziela):
Tarnów – Częstochowa 51:39
Wrocław – Toruń 45:45
Grudziądz – Zielona Góra 55:35

14. runda: 26.08.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Tarnów 51:39
Leszno – Wrocław 55:35
Częstochowa – Grudziądz 45:45 (przeł. 31.08.)
Toruń – Gorzów 55:35

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  14 29 +168
2. Cash Broker Stal Gorzów  14 21 +43
3. forBET Włókniarz  14 19 +2
4. Betard Sparta Wrocław  14 19 +54
5. Get Well Toruń  14 18 -19
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  14 12 -86
7. Falubaz Zielona Góra  14 10 -64
8. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 10 -98

 


Runda Finałowa:

02.09.2018 (niedziela) - 1. runda (półfinały)
Wrocław - Leszno 42:48
Częstochowa - Gorzów 41:49

09.09.2018 (niedziela): 2. runda finałowa (półfinały - rewanże)
Leszno - Wrocław 48:42
Gorzów - Częstochowa 51:39

16.09.2018 (niedziela) - 3. runda finałowa - finały
Mecz o złoto:
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno


Mecz o 3. msc.
Betard Sparta - forBET Włókniarz

23.09.2018 (niedziela) - 4. runda finałowa (finały - rewanże)

Mecz o złoto - rewanż
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów

Mecz o 3. msc.
- rewanż
Betard Sparta - forBET Włókniarz


30.09.2018 (niedziela) -
Baraż o Ekstraligę
2. drużyna Nice PLŻ - Falubaz Zielona Góra

07.10.2018 (niedziela) -
Baraż (rewanż)
Falubaz Zielona Góra - 2. drużyna Nice PLŻ

 

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
14
28
+162
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 21 +66
3. Betard Sparta Wrocław
14 20 +46
4. RM SOLAR Falubaz Z.G.
14 20 +25
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 19 +29
6. Motor Lublin 14 19 +56
7. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
8. PGG ROW Rybnik 14 2 -281
 eWinner 1. Liga 2020
1. eWinner Apator Toruń 11 24 +208
2. Orzeł Łódź 11 18 +42
3. Car Gwarant Kapi Meble Budex 11 17  +23
4. Unia Tarnów 10 11 -16
5. Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 11 -34
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 11 -34
7. Lokomotiv Daugavpils 10 5 -58
8. Abramczyk Polonia Bdg. 11 4 -131
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 7 16 +175
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  7 12 +61
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 7 -2
4. Metalika Recycling Kolejarz  7 6 +51
5. RzTŻ Rzeszów  7 5 +4
6. MSC Wölfe Wittstock  7 2 -187
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43