KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

Runda zasadnicza:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lokomotive Daugavpils 47:43 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Lechma Start Gniezno - Orzeł Łódź 50:40
24 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 51:39

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 54:36
GTŻ Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 61:29
Lokomotive Daugavpils - Lechma Start Gniezno 53:37

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 53:36
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 47:43
10 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - GTŻ Grudziądz 47:43

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 57:33
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 45:45
10 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:32

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 55:35
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź 46:44
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lechma Start Gniezno 44:46

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
Lechma Start Gniezno - Ostrovia Ostrów Wlkp. 57:33
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 58:32
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 61:29

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 48:42
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 45:44
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 41:48

8 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 41:49
GTŻ Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 53:37
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 50:40

9 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GTŻ Grudziądz 33:57
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 54:36
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 59:31

10 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 56:34
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 49:40
Orzeł Łódź - Lechma Start Gniezno 46:44

Runda finałowa:

11 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
awansem 4 sierpnia:
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 60:30

12 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 44:45
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 40:50

13. runda: 19 sierpnia (niedziela)
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 41:48
Lokomotiv Daugavpils - KMŻ Lublin 42:48

14 runda: 2 września 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 44:44
KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 57:33

15 runda: 9 września (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Lechma Start Gniezno 40:50
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 60:30

16 runda: 16 września (niedziela)
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 51:39
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 51:39

Baraż o I ligę:
23 września 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46

7 października 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - ROW Rybnik 55:33

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
9 19 +104
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
9 14 +75
3. Fogo Unia Leszno 9 12 -16
4. zielona-energia.com Włókniarz
9 10 +42
5. For Nature Solutions Apator
9 9  -8
6. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 9 9 -38
7. Betard Sparta Wrocław 9 7   0
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
9 0 -159
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
10 18 +53
2. Stelmet Falubaz ZG 10 18 +114
3. Cellfast Wilki Krosno 8 10 +47
4. Trans MF Landshut Devils
9 9 -25
5. H. Skrzydlewska Orzeł 10 8 -48
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9 7 -28
7. ROW Rybnik
8 5 -36
8. Aforti Start Gniezno 8 5 -77
2. Liga Żużlowa 2022
1. Metalika Recycling Kolejarz
 9 15 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  8 14 +133
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 8 +51
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 7 +8
5. TEXOM Stal Rzeszów  7 7 +15
6. Unia Tarnów  8 6 -93
7. Budmax-Stal Polonia Piła  8 3 -150

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43