KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

630x120

Runda zasadnicza:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lokomotive Daugavpils 47:43 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Lechma Start Gniezno - Orzeł Łódź 50:40
24 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 51:39

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 54:36
GTŻ Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 61:29
Lokomotive Daugavpils - Lechma Start Gniezno 53:37

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 53:36
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 47:43
10 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - GTŻ Grudziądz 47:43

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 57:33
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 45:45
10 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:32

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 55:35
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź 46:44
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lechma Start Gniezno 44:46

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
Lechma Start Gniezno - Ostrovia Ostrów Wlkp. 57:33
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 58:32
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 61:29

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 48:42
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 45:44
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 41:48

8 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 41:49
GTŻ Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 53:37
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 50:40

9 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GTŻ Grudziądz 33:57
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 54:36
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 59:31

10 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 56:34
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 49:40
Orzeł Łódź - Lechma Start Gniezno 46:44

Runda finałowa:

11 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
awansem 4 sierpnia:
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 60:30

12 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 44:45
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 40:50

13. runda: 19 sierpnia (niedziela)
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 41:48
Lokomotiv Daugavpils - KMŻ Lublin 42:48

14 runda: 2 września 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 44:44
KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 57:33

15 runda: 9 września (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Lechma Start Gniezno 40:50
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 60:30

16 runda: 16 września (niedziela)
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 51:39
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 51:39

Baraż o I ligę:
23 września 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46

7 października 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - ROW Rybnik 55:33

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
14
28
+162
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 21 +66
3. Betard Sparta Wrocław
14 20 +46
4. RM SOLAR Falubaz Z.G.
14 20 +25
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 19 +29
6. Motor Lublin 14 19 +56
7. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
8. PGG ROW Rybnik 14 2 -281
 eWinner 1. Liga 2020
1. eWinner Apator Toruń 11 24 +208
2. Orzeł Łódź 11 18 +42
3. Car Gwarant Kapi Meble Budex 11 17  +23
4. Unia Tarnów 10 11 -16
5. Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 11 -34
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 11 -34
7. Lokomotiv Daugavpils 10 5 -58
8. Abramczyk Polonia Bdg. 11 4 -131
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 7 16 +175
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  7 12 +61
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 7 -2
4. Metalika Recycling Kolejarz  7 6 +51
5. RzTŻ Rzeszów  7 5 +4
6. MSC Wölfe Wittstock  7 2 -187
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43