KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

630x120

 

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 6 maja 2014   
Ikaros Smederna - Västervik 56:34
Piraterna - Vargarna 41:49
Dackarna - Indianerna
49:41
Rospiggarna - Vetlanda 46:44
     
2. kolejka: 13 maja 2014   
Indianerna - Rospiggarna 42:47
Vargarna - Dackarna 42:45
Västervik - Piraterna 44:46 (przeł. 28.05)
Vetlanda - Ikaros Smederna 49:41
     
3. runda: 20 maja 2014   
Piraterna - Ikaros Smederna 49:41
Dackarna - Västervik 48:42
Rospiggarna - Vargarna 52:38
Indianerna - Elit Vetlanda 48:42

4. runda: 27 maja 2014 
Vargarna - Indianerna 49:41
Västervik - Rospiggarna 43:47
Ikaros Smederna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Piraterna 46:44
     
5. runda: 3 czerwca 2014 (runda odwołana)
16 czerwca (poniedziałek):
Indianerna - Västervik 62:28
Vargarna - Elit Vetlanda 42:48
23 czerwca (poniedziałek):
Dackarna - Piraterna 38:52
25 czerwca (środa):
Rospiggarna - Ikaros Smederna 56:34
     
6. runda: 10 czerwca 2014  
Västervik - Vargarna 48:42
Ikaros Smederna - Indianerna 50:40
Piraterna - Rospiggarna 45:45
Elit Vetlanda - Dackarna 64:26
     
7. runda: 17 czerwca 2014  
Rospiggarna - Dackarna 41:49
Indianerna - Piraterna 56:34
Vargarna - Ikaros Smederna
60:30
15 lipca (wtorek):
Västervik - Elit Vetlanda 37:53
     
8. runda: 24 czerwca 2014
Västervik - Ikaros Smederna 43:47
Vargarna - Piraterna 48:42
Indianerna - Dackarna 53:37
Elit Vetlanda - Rospiggarna 52:38

9. runda: 1 lipca 2014
Rospiggarna - Indianerna 50:40
Dackarna - Vargarna 44:46
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 39:51

21 lipca (poniedziałek):
Piraterna - Västervik 53:37

     
10. runda: 8 lipca 2014  
Västervik - Dackarna 45:45
Vargarna - Rospiggarna 44:45
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
15 lipca (wtorek):
Ikaros Smederna - Piraterna 43:47
    
11. runda: 22 lipca 2014
Indianerna - Vargarna 56:34
Rospiggarna - Västervik 55:35
Dackarna - Ikaros Smederna 46:43
Piraterna - Elit Vetlanda 47:43
     
12. runda: 5 sierpnia 2014
Piraterna - Dackarna 51:39
Ikaros Smederna - Rospiggarna 48:42
Västervik - Indianerna 42:48
Elit Vetlanda - Vargarna 58:32
     
13. runda: 12 sierpnia 2014  
Vargarna - Västervik 50:40
Indianerna - Ikaros Smederna 46:44
Rospiggarna - Piraterna 44:45
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43

14. runda: 19 sierpnia 2014  
Dackarna - Rospiggarna 46:44
Piraterna - Indianerna 48:42
Elit Vetlanda - Västervik 32:16 (po 8 wyścigach)

Ikaros Smederna - Vargarna (przeł. 20.08. --> 45:0 wo.)

 Elitserien 2014 - tabela po fazie zasadniczej
1. VMS Elit Vetlanda  14 26 +128
2. Piraterna Motala  14 24 +29
3. Rospiggarna Hallstavik  14 21 +47
4. Indianerna Kumla  14 18 +53
5. Dackarna Målilla  14 18 -55
6. Ikaros Smederna Eskilstuna  14 16 +7
7. Vargarna Norrköping  14 14 -59
8. Västervik MSK  14 3 -150

 


Faza play-off:


26 sierpnia: Baraże - 1. mecze

Ikaros Smederna - Rospiggarna 41:49
Dackarna - Indianerna 47:43 (przeł. 01.09.)

2 września: rewanże

Indianerna - Dackarna 58:32
Rospiggarna - Ikaros Smederna 50:40

Półfinały:

9 września: 1. mecze
Piraterna Motala - Indianerna 46:44
Rospiggarna - VMS Elit Vetlanda 47:43


16-17 września: rewanże

VMS Elit Vetlanda - Rospiggarna 57:33
Indianerna - Piraterna Motala 56:34

Finał:
30 września - 1. mecz

Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 43:46

1 października - rewanż

VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 57:33




Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
14
28
+162
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 21 +66
3. Betard Sparta Wrocław
14 20 +46
4. RM SOLAR Falubaz Z.G.
14 20 +25
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 19 +29
6. Motor Lublin 14 19 +56
7. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
8. PGG ROW Rybnik 14 2 -281
 eWinner 1. Liga 2020
1. eWinner Apator Toruń 11 24 +208
2. Orzeł Łódź 11 18 +42
3. Car Gwarant Kapi Meble Budex 11 17  +23
4. Unia Tarnów 10 11 -16
5. Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 11 -34
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 11 -34
7. Lokomotiv Daugavpils 10 5 -58
8. Abramczyk Polonia Bdg. 11 4 -131
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 7 16 +175
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  7 12 +61
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 7 -2
4. Metalika Recycling Kolejarz  7 6 +51
5. RzTŻ Rzeszów  7 5 +4
6. MSC Wölfe Wittstock  7 2 -187
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43