KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

 

TERMINARZ i WYNIKI DPŚ 2013:

1 maja - 1. Runda Kwalifikacyjna w Daugavpils

I. Łotwa - 45
1. Maksim Bogdanow - 13 (3,2,3,2,3)
2. Wiaczesław Gieruckis - 6 (1,2,1,1,1)
3. Kjastas Puodżuks - 11 (3,2,2,2,2)
4. Andrzej Lebiediew - 15 (3,3,3,3,3)

II. Słowenia - 30
1. Matej Žagar - 20 (2,3,3,6!,3,3)
2. Aleksander Conda - 4 (2,0,1,d,1)
3. Maks Gregoric - 3 (1,1,0,0,1)
4. Matic Voldrih - 3 (0,1,1,-,1)

III. Niemcy - 28
1. Martin Smolinski - 13 (2,3,4!,w,1,3)
2. Kevin Woelbert - 8 (2,w,0,1,3,2)
3. Max Dilger - 2 (1,1,-,-,w)
4. Tobias Busch - 5 (1,1,2,1,0)

IV. Ukraina - 22
1. Andriej Karpow - 7 (0,2,3,0,2)
2. Stanisław Melnyczuk - 4 (0,0,0,2,2)
3. Andriej Kobrin - 2 (0,0,2,d,0,d)
4. Aleksander Łoktajew - 9 (3,3,1,2,-)

Bieg po biegu:
1. Łoktajew, Smolinski, Gieruckis, Voldrih
2. Bogdanow, Woelbert, Gregoric, Kobrin
3. Puodżuks, Conda, Busch, Karpow
4. Lebiediew, Žagar, Dilger, Melnyczuk
5. Lebiediew, Karpow, Voldrih, Woelbert (w/u)
6. Smolinski, Puodżuks, Gregoric, Melnyczuk
7. Łoktajew, Bogdanow, Dilger, Conda
8. Žagar, Gieruckis, Busch, Kobrin
9. Bogdanow, Busch, Voldrih, Melnyczuk
10. Karpow, Smolinski (4), Gieruckis, Gregoric
11. Lebiediew, Kobrin, Conda, Smolinski (w/2min)
12. Žagar, Puodżuks, Łoktajew, Woelbert
13. Lebiediew, Łoktajew, Busch, Gregoric
14. Zagar (6), Puodżuks, Woelbert, Kobrin (d)
15. Woelbert, Melnyczuk, Gieruckis, Conda (d)
16. Žagar, Bogdanow, Smolinski, Karpow
17. Lebiediew, Woelbert, Voldrih, Kobrin
18. Bogdanow, Melnyczuk, Gregoric, Dilger (w/u)
19. Smolinski, Puodżuks, Conda, Kobrin (d)
20. Žagar, Karpow, Gieruckis, Busch

Awans: Łotwa

----------

20 maja - 2. Runda Kwalifikacyjna w Miszkolcu

I. USA: 38
1. Ricky Wells (3,1,3,3,2) 12
2. Giovanni Manzares (1,0,3,1,1) 6
3. Billy Janniro (D,W,2,1,3) 6
4. Ryan Fisher (3,3,3,2,3) 14

II. Węgry: 32
1. Norbert Magosi (2,4!,W,1,2) 9
2. Jozsef Tabaka (W,2,3,1,D,3) 9
3. Laszlo Szatmari (3,W,-,2,2) 7
4. Roland Benko (1,1,2,0,3) 7

III. Włochy: 31
1. Nicolas Covatti (2,2,1,D,1) 6
2. Guglielmo Franchetti (2,3,1,2,2) 10
3. Nicolas Vicentin (3,3,1,0,0) 7
4. Michele Paco Castagna (1,3,1,3,0) 8

IV. Francja: 20
1. Mathieu Tresarrieu (2,2,D!,2,1) 7
2. Richard De Biasi (1,0,0,-,U) 1
3. Dimitri Berge (0,1,0,3,1) 5
4. Sebastian Tresarrieu (w,0,2,2,3,D) 7

Bieg po biegu:
1. Fisher, M.Tresarrieu, Castagna, Tabaka (W)
2. Vicentin, Magosi, De Biasi , Janniro (D)
3. Szatmari, Covatti, Manzares, S.Tressarieu (W)
4. Wells, Franchetti, Benko, Berge
5. Fisher, Covatti, Benko, De Biasi
6. Franchetti, M.Tresarrieu, Szatmari (W), Janniro (W)
7. Castagna, Magosi(4!), Berge, Manzares
8. Vicentin, Tabaka, Wells, S.Tressarieu
9. Fisher, S.Tressarieu, Franchetti, Magosi (W)
10. Tabaka, Janniro, Covatti, Berge
11. Manzares, Benko, Vicentin, M.Tressaieu (W)
12. Wells, Szatmari, Castagna, De Biasi
13. Castagna, S.Tresarrieu, Wells, Benko
14. Berge, Wells, Tabaka, Vicentin
15. S.Tresarrieu, Franchetti, Manzares, Tabaka (W)
16. Wells, M.Tresarrieu, Magosi, Covatti (W)
17. Tabaka, Franchetti, Manzares, S.Tresarrieu(D)
18. Janniro, Szatmari, M.Tresarrieu, Vicentin
19. Benko, Wells, Berge, Castagna
20. Fisher, Magosi, Covatti, De Biasi (U)

Awans: USA

------------


13 lipca - 1. Półfinał w Częstochowie

I. Polska: 48
1. Patryk Dudek - 8 (3,0,2,1,2)
2. Jarosław Hampel - 14 (3,2,3,3,3)
3. Krzysztof Kasprzak - 13 (2,3,3,3,2)
4. Maciej Janowski - 13 (1,3,3,3,3)

II. Australia: 34
1. Davey Watt - 1 (0,d,1,-,0)
2. Jason Doyle - 7 (2,1,-,1,3)
3. Troy Batchelor - 12 (2,3,1,2,2,2)
4. Darcy Ward - 14 (3,3,3,0!,2,3)

III. Łotwa: 27
1. Kjastas Puodżuks - 9 (1,0,2,2!,3,1)
2. Maksim Bogdanow - 11 (3,2,1,1,2,2)
3. Wiaczesław Gieruckis - 0 (0,-,0,-,-)
4. Andrzej Lebiediew - 7 (2,1,1,1,1,1)

IV. Rosja: 14
1. Wiktor Kułakow - 1 (0,0,-,0,1)
2. Władimir Borodulin - 4 (0,2,-,2,0,0)
3. Ilja Czałow - 2 (1,1,0,0,0)
4. Andriej Kudriaszow - 7 (1,2,0,4!,0,0)

Bieg po biegu:
1. (67,69) Hampel, Lebiediew, Kudriaszow, Watt
2. (67,49) Dudek, Doyle, Czałow, Gieruckis
3. (66,89) Ward, Kasprzak, Puodżuks, Borodulin
4. (67,05) Bogdanow, Batchelor, Janowski, Kułakow
5. (67,22) Janowski, Kudriaszow, Doyle, Puodżuks
6. (67,11) Kasprzak, Bogdanow, Czałow, Watt (d3)
7. (67,40) Batchelor, Borodulin, Lebiediew, Dudek
8. (67,15) Ward, Hampel, Bogdanow, Kułakow
9. (67,55) Ward, Dudek, Bogdanow, Kudriaszow
10. (66,18) Hampel, Puodżuks, Batchelor, Czałow
11. (66,42) Janowski, Kudriaszow (4!), Watt, Gieruckis
12. (66,98) Kasprzak, Borodulin, Lebiediew, Ward (0!)
13. (67,30) Janowski, Ward, Lebiediew, Czałow
14. (66,69) Kasprzak, Batchelor, Puodżuks (2!), Kudriaszow
15. (66,52) Hampel, Bogdanow, Doyle, Borodulin
16. (66,93) Puodżuks, Batchelor, Dudek, Kułakow
17. (66,35) Doyle, Kasprzak, Lebiediew, Czałow
18. (66,85) Janowski, Batchelor, Puodżuks, Borodulin
19. (66,55) Hampel, Bogdanow, Kułakow, Watt
20. (66,54) Ward, Dudek, Lebiediew, Kudriaszow

Awans do finału: Polska
Baraż: Australia i Łotwa

------------------

15 lipca - 2. Półfinał w King's Lynn    

I. Dania: 49
1. Nicki Pedersen (3,3,3,2,2) 13
2. Kenneth Bjerre (3,3,3,0,2) 11
3. Michael Jepsen Jensen (2,2,3,2,3) 12
4. Niels Kristian Iversen (3,1,3,3,3) 13

II. Wielka Brytania: 35
1. Chris Harris (2,2,2,1,3,2) 12
2. Tai Woffinden (3,2,6!,2,2,3) 18
3. Edward Kennett (0,-,1,-,0) 1
4. Craig Cook (1,1,0,2,0) 4

III. USA: 24
1. Ryan Fisher (0,0,1,U,1,1) 3
2. Greg Hancock (1,3,2,6!,3,1) 16
3. Gino Manzares (0,0,-,-,1) 1
4. Ricky Wells (1,1,0,1,1) 4

IV. Szwecja: 18
1. Daniel Nermark (2,0,1,0,2,D) 5
2. Peter Ljung (2,2,2,1,1,3) 11
3. Dennis Andersson (1,1,D,T,0) 2
4. Jonas Davidsson (0,0,-,0!,-) 0

Bieg po biegu:
1. N. K. Iversen, Ch. Harris, G. Hancock, J. Davidsson
2. T. Woffinden, M. J. Jensen, D. Andersson, R. Fisher
3. N. Pedersen, P. Ljung, C. Cook, G. Manzares
4. K. Bjerre, D. Nermark, R. Wells, E. Kennett
5. N. Pedersen, T. Woffinden,  R. Wells, J. Davidsson
6. K. Bjerre, Ch. Harris, D. Andersson, G. Manzares
7. T. Woffinden (!), P. Ljung, N. K. Iversen, R. Fisher
8. G. Hancock, M. J. Jensen, C. Cook, D. Nermark
9. K. Bjerre, P. Ljung, R. Fisher, C. Cook
10. N. Pedersen, G. Hancock, E. Kennett, D. Andersson (D)
11. M. J. Jensen, Ch. Harris, P. Ljung, R. Wells
12. N. K. Iversen, T. Woffinden, D. Nermark, R. Fisher (U)
13. N. K. Iversen, C. Cook, R. Wells, D. Andersson (T)
14. G. Hancock (!), M. J. Jensen, Ch. Harris, J. Davidsson (!)
15. G. Hancock, T. Woffinden, P. Ljung, K. Bjerre
16. Ch. Harris, N. Pedersen, R. Fisher, D. Nermark
17. P. Ljung, K. Bjerre, R. Fisher, E. Kennett
18. M. J. Jensen, D. Nermark, R. Wells, C. Cook
19. T. Woffinden, N. Pedersen, G. Hancock, D. Andersson
20. N. K. Iversen, Ch. Harris, G. Manzares, D. Nermark (D)

Awans do finału: Dania
Baraż: Wielka Brytania i USA
--------------


18 lipca - Baraż w Pradze    

I. Australia: 36
1. Jason Doyle (1,3,1,0,3) 8
2. Troy Batchelor (1,W,1,3,2) 7
3. Cameron Woodward (2,2,2,1,1) 8
4. Darcy Ward (3,1,3,3,3) 13

II. USA: 31
1. Ricky Wells (1,2,0,-,0) 3
2. Gino Manzares (0,0,0,D,0) 0
3. Ryan Fisher (3,1,2,1,1) 8
4. Greg Hancock (3,2,3,3,6!,3) 20

III. Łotwa: 29
1. Kjastas Puodżuks (2,3,1,1,3) 10
2. Maksim Bogdanow (2,0,3,2,2) 9
3. Wiaczesław Gieruckis (D,2,3,0,0) 5
4. Andrzej Lebiediew (1,1,D,2,1) 5

IV. Wielka Brytania: 28
1. Tai Woffinden (3,3,0,4!,2,2) 14
2. Lewis Bridger (2,0,2,W,-) 4
3. Chris Harris (0,3,2,-,2,0) 7
4. Ben Barker (0,1,1,0,1) 3

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Puodżuks, T. Batchelor, B. Barker
2. R. Fisher, M. Bogdanow, J. Doyle, Ch. Harris
3. T. Woffinden, C. Woodward, A. Lebiediew, G. Manzares
4. D. Ward, L. Bridger, R. Wells, W. Gieruckis (D)
5. T. Woffinden, G. Hancock, D. Ward, M. Bogdanow
6. K. Puodżuks, C. Woodward, R. Fisher, L. Bridger
7. J. Doyle, W. Gieruckis, B. Barker, G. Manzares 
8. Ch. Harris, R. Wells, A. Lebiediew, T. Batchelor (W)
9. G. Hancock, L. Bridger, J. Doyle, A. Lebiediew (D)
10. W. Gieruckis, R. Fisher, T. Batchelor, T. Woffinden
11. D. Ward, Ch. Harris, K. Puodżuks, G. Manzares
12. M. Bogdanow, C. Woodward, B. Barker, R. Wells
13. D. Ward, A. Lebiediew, R. Fisher, B. Barker
14. G. Hancock, T. Woffinden (4!), C. Woodward, W. Gieruckis
15. T. Batchelor, M. Bogdanow, G. Manzares (D), L. Bridger (W)
16. G. Hancock (6!), T. Woffinden, K. Puodżuks, J. Doyle
17. J. Doyle, M. Bogdanow, B. Barker, R. Wells
18. K. Puodżuks, Ch. Harris, C. Woodward, G. Manzares
19. G. Hancock, T. Batchelor, A. Lebiediew, Ch. Harris
20. D. Ward, T. Woffinden, R. Fisher, W. Gieruckis

Awans do finału: Australia
-------------------

20 lipca - Finał w Pradze


I. POLSKA: 41

1. Jarosław Hampel (3,0,3,6!,3) 15
2. Krzysztof Kasprzak (2,2,1,D,2) 7
3. Patryk Dudek (2,2,2,0,1) 7
4. Maciej Janowski (2,2,2,3,3) 12

II. DANIA: 40
1. Nicki Pedersen (3,3,1,D,3) 10
2. Kenneth Bjerre (1,3,3,3,1) 11
3. Niels K. Iversen (1,3,3,3,2) 12
4. Michael J. Jensen (0,3,2,0,2) 7

III. AUSTRALIA: 33
1. Darcy Ward (1,1,2,2,3) 9
2. Cameron Woodward (3,1,1,2,1) 8
3. Jason Doyle (1,1,1,2,0) 5
4. Troy Batchelor (2,1,6!,2,0) 11

IV. CZECHY: 12
1. Vaclav Milik (0,0,W,1,2) 3
2. Ales Dryml (3,2,0!,1,1) 7
3. Lukas Dryml (0,0,1,W) 1
4. Josef Franc (0,T,0,1,0) 1


Bieg po biegu:
1. Hampel, Batchelor, Bjerre, Franc
2. Pedersen, Kasprzak, Doyle, L. Dryml
3. Woodward, Janowski, Iversen, Milik
4. A. Dryml, Dudek, Ward, Jensen
5. Jensen, Kasprzak, Batchelor, Milik
6. Iversen, A. Dryml, Doyle, Hampel
7. Pedersen, Dudek, Woodward, Franc (T)
8. Bjerre, Janowski, Ward, L. Dryml
9. Batchelor(6!), Janowski, Pedersen, A. Dryml
10. Bjerre, Dudek, Doyle, Milik (w/u)
11. Hampel, Jensen, Woodward, A. Dryml(0!)
12. Iversen, Ward, Kasprzak, Franc
13. Janowski, Doyle, Franc, Jensen
14. Iversen, Batchelor, L. Dryml, Dudek
15. Bjerre, Woodward, A. Dryml, Kasprzak (d4)
16. Hampel(6!), Ward, Milik, Pedersen (d2)
17. Ward, Kasprzak, Bjerre, L. Dryml (w/u)
18. Pedersen, Milik, Dudek, Doyle
19. Janowski, Iversen, Woodward, Franc
20. Hampel, Jensen, Dryml, Batchelor


Polacy-złotoDPŚ

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
9 19 +104
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
9 14 +75
3. Fogo Unia Leszno 9 12 -16
4. zielona-energia.com Włókniarz
9 10 +42
5. For Nature Solutions Apator
9 9  -8
6. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 9 9 -38
7. Betard Sparta Wrocław 9 7   0
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
9 0 -159
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
10 18 +53
2. Stelmet Falubaz ZG 10 18 +114
3. Cellfast Wilki Krosno 8 10 +47
4. Trans MF Landshut Devils
9 9 -25
5. H. Skrzydlewska Orzeł 10 8 -48
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9 7 -28
7. ROW Rybnik
8 5 -36
8. Aforti Start Gniezno 8 5 -77
2. Liga Żużlowa 2022
1. Metalika Recycling Kolejarz
 9 15 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  8 14 +133
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 8 +51
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 7 +8
5. TEXOM Stal Rzeszów  7 7 +15
6. Unia Tarnów  8 6 -93
7. Budmax-Stal Polonia Piła  8 3 -150

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43