KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

 

TERMINARZ i WYNIKI DPŚ 2013:

1 maja - 1. Runda Kwalifikacyjna w Daugavpils

I. Łotwa - 45
1. Maksim Bogdanow - 13 (3,2,3,2,3)
2. Wiaczesław Gieruckis - 6 (1,2,1,1,1)
3. Kjastas Puodżuks - 11 (3,2,2,2,2)
4. Andrzej Lebiediew - 15 (3,3,3,3,3)

II. Słowenia - 30
1. Matej Žagar - 20 (2,3,3,6!,3,3)
2. Aleksander Conda - 4 (2,0,1,d,1)
3. Maks Gregoric - 3 (1,1,0,0,1)
4. Matic Voldrih - 3 (0,1,1,-,1)

III. Niemcy - 28
1. Martin Smolinski - 13 (2,3,4!,w,1,3)
2. Kevin Woelbert - 8 (2,w,0,1,3,2)
3. Max Dilger - 2 (1,1,-,-,w)
4. Tobias Busch - 5 (1,1,2,1,0)

IV. Ukraina - 22
1. Andriej Karpow - 7 (0,2,3,0,2)
2. Stanisław Melnyczuk - 4 (0,0,0,2,2)
3. Andriej Kobrin - 2 (0,0,2,d,0,d)
4. Aleksander Łoktajew - 9 (3,3,1,2,-)

Bieg po biegu:
1. Łoktajew, Smolinski, Gieruckis, Voldrih
2. Bogdanow, Woelbert, Gregoric, Kobrin
3. Puodżuks, Conda, Busch, Karpow
4. Lebiediew, Žagar, Dilger, Melnyczuk
5. Lebiediew, Karpow, Voldrih, Woelbert (w/u)
6. Smolinski, Puodżuks, Gregoric, Melnyczuk
7. Łoktajew, Bogdanow, Dilger, Conda
8. Žagar, Gieruckis, Busch, Kobrin
9. Bogdanow, Busch, Voldrih, Melnyczuk
10. Karpow, Smolinski (4), Gieruckis, Gregoric
11. Lebiediew, Kobrin, Conda, Smolinski (w/2min)
12. Žagar, Puodżuks, Łoktajew, Woelbert
13. Lebiediew, Łoktajew, Busch, Gregoric
14. Zagar (6), Puodżuks, Woelbert, Kobrin (d)
15. Woelbert, Melnyczuk, Gieruckis, Conda (d)
16. Žagar, Bogdanow, Smolinski, Karpow
17. Lebiediew, Woelbert, Voldrih, Kobrin
18. Bogdanow, Melnyczuk, Gregoric, Dilger (w/u)
19. Smolinski, Puodżuks, Conda, Kobrin (d)
20. Žagar, Karpow, Gieruckis, Busch

Awans: Łotwa

----------

20 maja - 2. Runda Kwalifikacyjna w Miszkolcu

I. USA: 38
1. Ricky Wells (3,1,3,3,2) 12
2. Giovanni Manzares (1,0,3,1,1) 6
3. Billy Janniro (D,W,2,1,3) 6
4. Ryan Fisher (3,3,3,2,3) 14

II. Węgry: 32
1. Norbert Magosi (2,4!,W,1,2) 9
2. Jozsef Tabaka (W,2,3,1,D,3) 9
3. Laszlo Szatmari (3,W,-,2,2) 7
4. Roland Benko (1,1,2,0,3) 7

III. Włochy: 31
1. Nicolas Covatti (2,2,1,D,1) 6
2. Guglielmo Franchetti (2,3,1,2,2) 10
3. Nicolas Vicentin (3,3,1,0,0) 7
4. Michele Paco Castagna (1,3,1,3,0) 8

IV. Francja: 20
1. Mathieu Tresarrieu (2,2,D!,2,1) 7
2. Richard De Biasi (1,0,0,-,U) 1
3. Dimitri Berge (0,1,0,3,1) 5
4. Sebastian Tresarrieu (w,0,2,2,3,D) 7

Bieg po biegu:
1. Fisher, M.Tresarrieu, Castagna, Tabaka (W)
2. Vicentin, Magosi, De Biasi , Janniro (D)
3. Szatmari, Covatti, Manzares, S.Tressarieu (W)
4. Wells, Franchetti, Benko, Berge
5. Fisher, Covatti, Benko, De Biasi
6. Franchetti, M.Tresarrieu, Szatmari (W), Janniro (W)
7. Castagna, Magosi(4!), Berge, Manzares
8. Vicentin, Tabaka, Wells, S.Tressarieu
9. Fisher, S.Tressarieu, Franchetti, Magosi (W)
10. Tabaka, Janniro, Covatti, Berge
11. Manzares, Benko, Vicentin, M.Tressaieu (W)
12. Wells, Szatmari, Castagna, De Biasi
13. Castagna, S.Tresarrieu, Wells, Benko
14. Berge, Wells, Tabaka, Vicentin
15. S.Tresarrieu, Franchetti, Manzares, Tabaka (W)
16. Wells, M.Tresarrieu, Magosi, Covatti (W)
17. Tabaka, Franchetti, Manzares, S.Tresarrieu(D)
18. Janniro, Szatmari, M.Tresarrieu, Vicentin
19. Benko, Wells, Berge, Castagna
20. Fisher, Magosi, Covatti, De Biasi (U)

Awans: USA

------------


13 lipca - 1. Półfinał w Częstochowie

I. Polska: 48
1. Patryk Dudek - 8 (3,0,2,1,2)
2. Jarosław Hampel - 14 (3,2,3,3,3)
3. Krzysztof Kasprzak - 13 (2,3,3,3,2)
4. Maciej Janowski - 13 (1,3,3,3,3)

II. Australia: 34
1. Davey Watt - 1 (0,d,1,-,0)
2. Jason Doyle - 7 (2,1,-,1,3)
3. Troy Batchelor - 12 (2,3,1,2,2,2)
4. Darcy Ward - 14 (3,3,3,0!,2,3)

III. Łotwa: 27
1. Kjastas Puodżuks - 9 (1,0,2,2!,3,1)
2. Maksim Bogdanow - 11 (3,2,1,1,2,2)
3. Wiaczesław Gieruckis - 0 (0,-,0,-,-)
4. Andrzej Lebiediew - 7 (2,1,1,1,1,1)

IV. Rosja: 14
1. Wiktor Kułakow - 1 (0,0,-,0,1)
2. Władimir Borodulin - 4 (0,2,-,2,0,0)
3. Ilja Czałow - 2 (1,1,0,0,0)
4. Andriej Kudriaszow - 7 (1,2,0,4!,0,0)

Bieg po biegu:
1. (67,69) Hampel, Lebiediew, Kudriaszow, Watt
2. (67,49) Dudek, Doyle, Czałow, Gieruckis
3. (66,89) Ward, Kasprzak, Puodżuks, Borodulin
4. (67,05) Bogdanow, Batchelor, Janowski, Kułakow
5. (67,22) Janowski, Kudriaszow, Doyle, Puodżuks
6. (67,11) Kasprzak, Bogdanow, Czałow, Watt (d3)
7. (67,40) Batchelor, Borodulin, Lebiediew, Dudek
8. (67,15) Ward, Hampel, Bogdanow, Kułakow
9. (67,55) Ward, Dudek, Bogdanow, Kudriaszow
10. (66,18) Hampel, Puodżuks, Batchelor, Czałow
11. (66,42) Janowski, Kudriaszow (4!), Watt, Gieruckis
12. (66,98) Kasprzak, Borodulin, Lebiediew, Ward (0!)
13. (67,30) Janowski, Ward, Lebiediew, Czałow
14. (66,69) Kasprzak, Batchelor, Puodżuks (2!), Kudriaszow
15. (66,52) Hampel, Bogdanow, Doyle, Borodulin
16. (66,93) Puodżuks, Batchelor, Dudek, Kułakow
17. (66,35) Doyle, Kasprzak, Lebiediew, Czałow
18. (66,85) Janowski, Batchelor, Puodżuks, Borodulin
19. (66,55) Hampel, Bogdanow, Kułakow, Watt
20. (66,54) Ward, Dudek, Lebiediew, Kudriaszow

Awans do finału: Polska
Baraż: Australia i Łotwa

------------------

15 lipca - 2. Półfinał w King's Lynn    

I. Dania: 49
1. Nicki Pedersen (3,3,3,2,2) 13
2. Kenneth Bjerre (3,3,3,0,2) 11
3. Michael Jepsen Jensen (2,2,3,2,3) 12
4. Niels Kristian Iversen (3,1,3,3,3) 13

II. Wielka Brytania: 35
1. Chris Harris (2,2,2,1,3,2) 12
2. Tai Woffinden (3,2,6!,2,2,3) 18
3. Edward Kennett (0,-,1,-,0) 1
4. Craig Cook (1,1,0,2,0) 4

III. USA: 24
1. Ryan Fisher (0,0,1,U,1,1) 3
2. Greg Hancock (1,3,2,6!,3,1) 16
3. Gino Manzares (0,0,-,-,1) 1
4. Ricky Wells (1,1,0,1,1) 4

IV. Szwecja: 18
1. Daniel Nermark (2,0,1,0,2,D) 5
2. Peter Ljung (2,2,2,1,1,3) 11
3. Dennis Andersson (1,1,D,T,0) 2
4. Jonas Davidsson (0,0,-,0!,-) 0

Bieg po biegu:
1. N. K. Iversen, Ch. Harris, G. Hancock, J. Davidsson
2. T. Woffinden, M. J. Jensen, D. Andersson, R. Fisher
3. N. Pedersen, P. Ljung, C. Cook, G. Manzares
4. K. Bjerre, D. Nermark, R. Wells, E. Kennett
5. N. Pedersen, T. Woffinden,  R. Wells, J. Davidsson
6. K. Bjerre, Ch. Harris, D. Andersson, G. Manzares
7. T. Woffinden (!), P. Ljung, N. K. Iversen, R. Fisher
8. G. Hancock, M. J. Jensen, C. Cook, D. Nermark
9. K. Bjerre, P. Ljung, R. Fisher, C. Cook
10. N. Pedersen, G. Hancock, E. Kennett, D. Andersson (D)
11. M. J. Jensen, Ch. Harris, P. Ljung, R. Wells
12. N. K. Iversen, T. Woffinden, D. Nermark, R. Fisher (U)
13. N. K. Iversen, C. Cook, R. Wells, D. Andersson (T)
14. G. Hancock (!), M. J. Jensen, Ch. Harris, J. Davidsson (!)
15. G. Hancock, T. Woffinden, P. Ljung, K. Bjerre
16. Ch. Harris, N. Pedersen, R. Fisher, D. Nermark
17. P. Ljung, K. Bjerre, R. Fisher, E. Kennett
18. M. J. Jensen, D. Nermark, R. Wells, C. Cook
19. T. Woffinden, N. Pedersen, G. Hancock, D. Andersson
20. N. K. Iversen, Ch. Harris, G. Manzares, D. Nermark (D)

Awans do finału: Dania
Baraż: Wielka Brytania i USA
--------------


18 lipca - Baraż w Pradze    

I. Australia: 36
1. Jason Doyle (1,3,1,0,3) 8
2. Troy Batchelor (1,W,1,3,2) 7
3. Cameron Woodward (2,2,2,1,1) 8
4. Darcy Ward (3,1,3,3,3) 13

II. USA: 31
1. Ricky Wells (1,2,0,-,0) 3
2. Gino Manzares (0,0,0,D,0) 0
3. Ryan Fisher (3,1,2,1,1) 8
4. Greg Hancock (3,2,3,3,6!,3) 20

III. Łotwa: 29
1. Kjastas Puodżuks (2,3,1,1,3) 10
2. Maksim Bogdanow (2,0,3,2,2) 9
3. Wiaczesław Gieruckis (D,2,3,0,0) 5
4. Andrzej Lebiediew (1,1,D,2,1) 5

IV. Wielka Brytania: 28
1. Tai Woffinden (3,3,0,4!,2,2) 14
2. Lewis Bridger (2,0,2,W,-) 4
3. Chris Harris (0,3,2,-,2,0) 7
4. Ben Barker (0,1,1,0,1) 3

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Puodżuks, T. Batchelor, B. Barker
2. R. Fisher, M. Bogdanow, J. Doyle, Ch. Harris
3. T. Woffinden, C. Woodward, A. Lebiediew, G. Manzares
4. D. Ward, L. Bridger, R. Wells, W. Gieruckis (D)
5. T. Woffinden, G. Hancock, D. Ward, M. Bogdanow
6. K. Puodżuks, C. Woodward, R. Fisher, L. Bridger
7. J. Doyle, W. Gieruckis, B. Barker, G. Manzares 
8. Ch. Harris, R. Wells, A. Lebiediew, T. Batchelor (W)
9. G. Hancock, L. Bridger, J. Doyle, A. Lebiediew (D)
10. W. Gieruckis, R. Fisher, T. Batchelor, T. Woffinden
11. D. Ward, Ch. Harris, K. Puodżuks, G. Manzares
12. M. Bogdanow, C. Woodward, B. Barker, R. Wells
13. D. Ward, A. Lebiediew, R. Fisher, B. Barker
14. G. Hancock, T. Woffinden (4!), C. Woodward, W. Gieruckis
15. T. Batchelor, M. Bogdanow, G. Manzares (D), L. Bridger (W)
16. G. Hancock (6!), T. Woffinden, K. Puodżuks, J. Doyle
17. J. Doyle, M. Bogdanow, B. Barker, R. Wells
18. K. Puodżuks, Ch. Harris, C. Woodward, G. Manzares
19. G. Hancock, T. Batchelor, A. Lebiediew, Ch. Harris
20. D. Ward, T. Woffinden, R. Fisher, W. Gieruckis

Awans do finału: Australia
-------------------

20 lipca - Finał w Pradze


I. POLSKA: 41

1. Jarosław Hampel (3,0,3,6!,3) 15
2. Krzysztof Kasprzak (2,2,1,D,2) 7
3. Patryk Dudek (2,2,2,0,1) 7
4. Maciej Janowski (2,2,2,3,3) 12

II. DANIA: 40
1. Nicki Pedersen (3,3,1,D,3) 10
2. Kenneth Bjerre (1,3,3,3,1) 11
3. Niels K. Iversen (1,3,3,3,2) 12
4. Michael J. Jensen (0,3,2,0,2) 7

III. AUSTRALIA: 33
1. Darcy Ward (1,1,2,2,3) 9
2. Cameron Woodward (3,1,1,2,1) 8
3. Jason Doyle (1,1,1,2,0) 5
4. Troy Batchelor (2,1,6!,2,0) 11

IV. CZECHY: 12
1. Vaclav Milik (0,0,W,1,2) 3
2. Ales Dryml (3,2,0!,1,1) 7
3. Lukas Dryml (0,0,1,W) 1
4. Josef Franc (0,T,0,1,0) 1


Bieg po biegu:
1. Hampel, Batchelor, Bjerre, Franc
2. Pedersen, Kasprzak, Doyle, L. Dryml
3. Woodward, Janowski, Iversen, Milik
4. A. Dryml, Dudek, Ward, Jensen
5. Jensen, Kasprzak, Batchelor, Milik
6. Iversen, A. Dryml, Doyle, Hampel
7. Pedersen, Dudek, Woodward, Franc (T)
8. Bjerre, Janowski, Ward, L. Dryml
9. Batchelor(6!), Janowski, Pedersen, A. Dryml
10. Bjerre, Dudek, Doyle, Milik (w/u)
11. Hampel, Jensen, Woodward, A. Dryml(0!)
12. Iversen, Ward, Kasprzak, Franc
13. Janowski, Doyle, Franc, Jensen
14. Iversen, Batchelor, L. Dryml, Dudek
15. Bjerre, Woodward, A. Dryml, Kasprzak (d4)
16. Hampel(6!), Ward, Milik, Pedersen (d2)
17. Ward, Kasprzak, Bjerre, L. Dryml (w/u)
18. Pedersen, Milik, Dudek, Doyle
19. Janowski, Iversen, Woodward, Franc
20. Hampel, Jensen, Dryml, Batchelor


Polacy-złotoDPŚ

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43