KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldNie miałem szans wygrać walki o najlepszych zawodników, bo wychodzę z założenia, że wszystkie obiecane pieniądze trzeba później zapłacić.

Witold Skrzydlewski dla "Przeglądu Sportowego"

630x120

 

Terminarz:

09.05.2015 - Runda kwalifikacyjna (Landshut) - Niemcy, Włochy, Słowenia, Rosja

06.06.2015 - I Półfinał (Gniezno) - Polska, Szwecja, Rosja, Czechy

08.06.2015 - II Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Łotwa

11.06.2015 - Baraż (Vojens) - Polska, Wielka Brytania, USA, Łotwa

13.06.2015 - Finał (Vojens) - Dania, Szwecja, Australia, Polska
---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Landshut 09.05.2015

I. ROSJA: 40
1. Wiktor Kułakow (2,3,1,2,2) 8
2. Wadim Tarasienko (0,0,2,2,3) 7
3. Emil Sajfutdinow (3,3,3,3,NS) 12
4. Witalij Biełousow (2,3,2,2,2) 11

II. NIEMCY: 34

1. Martin Smolinski (3,3,2,6!,3,2) 19
2. Tobias Busch (0,NS,NS,NS,NS) 0
3. Christian Hefenbrock (3,0,3,D) 6
4. Michael Haertel (2,0,2,2,2) 8

III. SŁOWENIA: 32

1. Matej Zagar (3,2,3,6!,0,3) 17
2. Aleksander Conda (1,0,NS,-) 1
3. Ziga Kovacić (1,1,0,0,1) 3
4. Maks Gregoric (2,2,3,0,1) 8

IV. WŁOCHY: 19

1. Michele Paco Castagna (1,2,1,1,1,1) 7
2. Nicolas Vicentin (0,1,0,1,0) 2
3. Alessandro Milanese (0,1,2) 3
4. Nicolas Covatti (1,2,2!,1,1,0) 7

Bieg po biegu:
1. M. Zagar, M. Haertel, N. Covatti, W. Tarasienko (W)
2. Ch. Hefenbrock, W. Kułakow, A. Conda, A. Milanese
3. E. Sajfutdinow, M. Gregoric, M. P. Castagna, T. Busch (U)
4. M. Smolinski, W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Vicentin
5. W. Biełousow, M. P. Castagna,  M. Haertel (U), A. Conda (W)
6. E. Sajfutdinow, M. Zagar, N. Vicentin, Ch. Hefenbrock
7. W. Kułakow, N. Covatti, Z. Kovacić, T. Busch (NS)
8. M. Smolinski, Z. Kovacić, A. Milanese, W. Tarasienko (W)
9. M. Gregoric, M. Haertel, W. Kułakow, N. Vicentin
10. Ch. Hefenbrock, W. Tarasienko, M. P. Castagna, Z. Kovacić
11. M. Zagar, W. Biełousow, N. Covatti (2!), T.Busch (NS)
12. E. Sajfutdinow, M. Smolinski, N. Covatti, A. Conda (NS)
13. M. Smolinski (6!), W. Biełousow, N. Covatti, M. Gregoric
14. E. Sajfutdinow, M. Haertel, M. P. Castagna, Z. Kovacić
15. M. Zagar (6!), W. Tarasienko, N. Vicentin, T. Busch (NS)
16. M. Smolinski, W. Kułakow, M. P. Castagna, M. Zagar (U)
17. W. Tarasienko, M. Haertel, M. Gregoric, N. Vicentin
18. M.Zagar, W. Kułakow, M. P. Castagna, T. Busch (NS)
19. M. Smolinski,W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Covatti
20. M. Gregoric, A. Milanese, Ch. Hefenbrock (D), E. Sajfutdinow (NS)

Awans: Rosja
---------------


I Półfinał - Gniezno, 06.06.2015

I. SZWECJA: 40
1. Antonio Lindbaeck (2,1,3,3,2) 11
2. Andreas Jonsson (3,0,3,1,1) 8
3. Linus Sundstroem (3,2,1,3,3) 12
4. Peter Ljung (1,3,2,1,2) 9

II. POLSKA: 36

1. Jarosław Hampel (U/-) 0
2. Przemysław Pawlicki (3,3,2,2,3) 13
3. Maciej Janowski (2,3,2,3,3) 13
4.  Bartosz Zmarzlik (3,3,1,D,3) 10

III. ROSJA: 27

1. Andriej Kudriaszow (W,0,-.1,1,0) 2
2. Artem Łaguta (W,1,3,4!,3,-) 11
3. Renat Gafurow (0,2,-,2,1) 5
4. Witalij Biełousow (W,1,3,1,2,2) 9

IV. CZECHY: 20

1. Vaclav Milik (2,2,4!,0,2,2) 12
2.  Eduard Krcmar (2,0,0,0,0) 2
3. Tomas Suchanek (1,-,T,1,1) 3
4.  Matej Kus (1,1,1,0,0) 3

Bieg po biegu:
1. B. Zmarzlik, A. Linbaeck, M. Kus, A. Łaguta
2. A. Jonsson, M. Janowski, T. Suchanek, A. Kudriaszow (W)
3. Prz. Pawlicki, V. Milik, P. Ljung, R. Gafurow
4. L. Sundstroem, Eduard Krcmar, Witalij Biełousow (W), J. Hampel (U/-)
6. M. Janowski, R. Gafurow, A. Lindbaeck, E. Krcmar
7. Prz. Pawlicki, L. Sundstroem, M. Kus, A. Kudriaszow
8. P. Ljung, V. Milik (4!), A. Łaguta
9. W. Biełousow, P. Ljung, B. Zmarzlik, E. Krcmar
10. A. Łaguta, M. Janowski, L. Sundstroem, V. Milik
11. A. Lindbaeck, Prz. Pawlicki, W. Biełousow, T. Suchanek (T)
12. A. Jonsson, A. Łaguta (4!), M. Kus
14. L. Sundstroem, R. Gafurow, T. Suchanek, B. Zmarzlik (D)
15. A. Łaguta, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, E. Krcmar
16. A. Lindbaeck, V. Milik, A. Kudriaszow
17. M. Janowski, P. Ljung, R. Gafurow, M. Kus
18. B. Zmarzlik, A. Lindbaeck, A. Kudriaszow, E. Krcmar
19. L. Sundstroem, W. Biełousow, T. Suchanek
20. Prz. Pawlicki, V. Milik, A. Jonsson, A. Kudriaszow

Awans do finału: Szwecja
Baraż: Polska i Rosja
---------------

II Półfinał - King's Lynn, 08.06.2015

I. AUSTRALIA: 47
1. Chris Holder (3,3,1,2,2) 11
2. Nick Morris (2,2,3,2,3) 12
3. Troy Batchelor (2,2,1,3,3) 11
4. Jason Doyle (2,3,3,2,3) 13

II. WIELKA BRYTANIA: 43

1. Chris Harris (3,3,2,3,2) 13
2. Daniel King (2,2,2,3,1) 10
3. Tai Woffinden (3,1,3,3,3) 13
4. Robert Lambert (1,T,2,2,2) 7

III. USA: 22

1. Greg Hancock (3,3,2!,3,0,1) 12
2. Gino Manzares (1,1,1,1,0) 4
3. Ryan Fisher (1,T,2,1,1) 5
4. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1

IV. ŁOTWA: 9

1. Maksim Bogdanow (0,1,0,1,1) 3
2. Andrzej Lebiediew (D,2,1,0,0,2) 5
3. Kjastas Puodżuks (1,0,0,0,U) 1
4. Jewgienij Kostygow (0,-,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, J. Doyle, R. Lambert, A. Lebiediew (D)
2. T. Woffinden, T. Batchelor, G. Manzares, M. Bogdanow
3. Ch. Holder, D. King, K. Puodżuks, M. Ruml
4. Ch. Harris, N. Morris, R. Fisher, J. Kostygow
5. Ch. Holder, A. Lebiediew, G. Manzares, R. Lambert (T)
6. G. Hancock, N. Morris, T. Woffinden, K. Puodżuks
7. J. Doyle, D. King, M. Bogdanow, R. Fisher (T)
8. Ch. Harris, T. Batchelor, A. Lebiediew, M. Ruml
9. N. Morris, R. Lambert, G. Hancock (1!), M. Bogdanow
10. T. Woffinden, R. Fisher, Ch. Holder, A. Lebiediew
11. G. Hancock, D. King, T. Batchelor, J. Kostygow
12. J. Doyle, Ch. Harris, G. Manzares, K. Puodżuks
13. T. Woffinden, J. Doyle, M. Ruml, J. Kostygow
14. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, K. Puodżuks (0!)
15. D. King, N. Morris, G. Manzares, A. Lebiediew
16. CH. Harris, Ch. Holder, M. Bogdanow, G. Hancock
17. N. Morris, A. Lebiediew, D. King, G. Manzares
18. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, J. Kostygow
19. J. Doyle, Ch. Harris, G. Hancock, K. Puodżuks (U)
20. T. Woffinden, Ch. Holder, M. Bogdanow, M. Ruml

Awans do finału: Australia
Baraż: Wielka Brytania i USA

----------

Baraż - Vojens, 11.06.2015

I. POLSKA: 48
1. Maciej Janowski (2,3,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki (3,3,W,2,3) 11
3. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,2,3) 13
4. Bartosz Zmarzlik (2,1,3,2,2) 10

II. WIELKA BRYTANIA: 43
1. Daniel King (1,2,2,0,2) 7
2. Tai Woffinden (3,3,3,6!,3,3) 21
3. Robert Lambert (3,1,-,3,1) 8
4. Chris Harris (2,2,0,1,2) 7

III. USA: 22
1. Gino Manzares (1,0,1,1,0) 3
2. Ryan Fisher (1,1,2,1,0) 5
3. Greg Hancock (2,2,2!,1,3,2) 12
4. Max Ruml (0,1,-,0,1) 2

ROSJA: 11
1. Renat Gafurow (0,W,0,2,D) 2
2. brak zawodnika
3. Witalij Biełousow (0,2,0!,1,1,1) 5
4. Andriej Kudriaszow (1,0,2,0,0,1) 4

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, M. Janowski, A. Kudriaszow, M. Ruml
2. Prz. Pawlicki, G. Hancock, D. King, W. Biełousow
3. R. Lambert, B. Zmarzlik, R. Fisher, R. Gafurow
4. K. Buczkowski, Ch. Harris, G. Manzares
5. Prz. Pawlicki, Ch. Harris, M. Ruml, R. Gafurow (W)
6. M. Janowski, G. Hancock, R. Lambert
7. K. Buczkowski, D. King, R. Fisher, A. Kudriaszow
8. T. Woffinden, W. Biełousow, B. Zmarzlik, G. Manzares
9. B. Zmarzlik, D. King, G. Hancock (1!), W. Biełousow (0!)
10. T. Woffinden, K. Buczkowski, G. Hancock, R. Gafurow
11. M. Janowski, R. Fisher, W. Biełousow, Ch. Harris
12. T. Woffinden (6!), A. Kudriaszow, G. Manzares, Prz. Pawlicki (W)
13. G. Hancock, B. Zmarzlik, Ch. Harris, A. Kudriaszow
14. R. Lambert, K. Buczkowski, W. Biełousow, M. Ruml
15. T. Woffinden, Prz. Pawlicki, R. Fisher, A. A. Kudriaszow
16. M. Janowski, R. Gafurow, G. Manzares, D. King
17. Prz. Pawlicki, G. Hancock, R. Lambert, R. Gafurow (D)
18. T. Woffinden, B. Zmarzlik, W. Biełousow, R. Fisher
19. K. Buczkowski, Ch. Harris, A. Kudriaszow, G. Manzares
20. M. Janowski, D. King, M. Ruml

Awans do finału: Polska
-----------


Finał - Vojens, 14.06.2015 (przeł. z 13.06.)

I. SZWECJA: 34
1. Antonio Lindback (0,2,3,0,2) 7
2. Andreas Jonsson (3,3,1,2,3) 12
3. Linus Sundstrom (0,W,2,1,1) 4
4. Fredrik Lindgren (3,2,1,2,3) 11

II. DANIA: 32

1. Peter Kildemand (3,1,3,3,3) 13
2. Nicki Pedersen (0,W/su,1,1,2) 4
3. Niels Kristian Iversen (2,3,3,1,W/u) 9
4. Kenneth Bjerre (3,1,0,2,D) 6

III. POLSKA: 27

1. Bartosz Zmarzlik (1,0,1,1,0) 3
2. Krzysztof Buczkowski (1,1,2,0,-) 4
3. Maciej Janowski (1,3,2,3,W,2) 11
4. Przemysław Pawlicki (2,3,2,0,2) 9

IV. AUSTRALIA: 26

1. Chris Holder (0,2,3,W!,2,1) 8
2. Jason Doyle (1,0,D,3,3,1) 8
3. Nick Morris (2,0,0,-,-) 2
4. Troy Batchelor (2,2,0,3,1) 8

Bieg po biegu:
1. K. Bjerre, Prz. Pawlicki, J. Doyle, A. Lindback
2. A. Jonsson, N. K. Iversen, M. Janowski, Ch. Holder
3. F. Lindgren, N. Morris, B. Zmarzlik, N. Pedersen
4. P. Kildemand, T. Batchelor, K. Buczkowski, L. Sundstroem
5. F. Lindgren, T. Batchelor, K. Bjerre, B. Zmarzlik
6. N. K. Iversen, A. Lindback, K. Buczkowski, N. Morris
7. Prz. Pawlicki, Ch. Holder, L. Sundstroem (W/su), N. Pedersen (W/su)
8. M. Janowski, F. Lindgren, P. Kildemand, J. Doyle
9. Ch. Holder, K. Buczkowski, F. Lindgren, K. Bjerre
10. N. K. Iversen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik, J. Doyle (D)
11. A. Lindback, M. Janowski, N. Pedersen, T. Batchelor
12. P. Kildemand, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, N. Morris
13. T. Batchelor, F. Lindgren, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki
14. M. Janowski, K. Bjerre, L. Sundstroem, Ch. Holder (0!) (w)
15. J. Doyle, A. Jonsson, N. Pedersen, K. Buczkowski
16. P. Kildemand, Ch. Holder, B. Zmarzlik, A. Lindback
17. J. Doyle, N. Pedersen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik
18. P. Kildemand, A. Lindback, J. Doyle, M. Janowski (W/su)
19. F. Lindgren, M. Janowski, T. Batchelor, K. Bjerre (D)
20. A. Jonsson, Prz. Pawlicki, J. Doyle, N. K. Iversen (W/u)


Końcowa klasyfkacja DPŚ 2015:

1. Szwecja
2. Dania
3. Polska
4. Australia
5. Wielka Brytania
6. USA
7. Rosja
8. Czechy
9. Łotwa
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Włochy


SWE


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldNie miałem szans wygrać walki o najlepszych zawodników, bo wychodzę z założenia, że wszystkie obiecane pieniądze trzeba później zapłacić.

Witold Skrzydlewski dla "Przeglądu Sportowego"

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
14
28
+162
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 21 +66
3. Betard Sparta Wrocław
14 20 +46
4. RM SOLAR Falubaz Z.G.
14 20 +25
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 19 +29
6. Motor Lublin 14 19 +56
7. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
8. PGG ROW Rybnik 14 2 -281
 eWinner 1. Liga 2020
1. eWinner Apator Toruń 14 29 +240
2. Car Gwarant Kapi Meble Budex 14 25 +67
3. Orzeł Łódź 14 21  +42
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 17 -31
5. Unia Tarnów 14 15 -76
6. Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 14 -75
7. Abramczyk Polonia Bdg. 14 11 -96
8. Lokomotiv Daugavpils 14 7 -71
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 9 22 +235
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +65
3. SpecHouse PSŻ Poznań  9 9 -22
4. RzTŻ Rzeszów  9 8 -16
5. Metalika Recycling Kolejarz  9 8 -77
6. MSC Wölfe Wittstock  9 4 -185
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43