KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jestem przekonany, że w tym przypadku na jednym sezonie się nie skończy. Uważam, że nasza współpraca potrwa minimum kilka lat. Wierzę, że ona rozwinie się w ten sposób, że Bartek nie będzie chciał odchodzić długo z Motoru Lublin.

Jakub Kępa

 

Terminarz:

05.07.2014 - Runda kwalifikacyjna (Terenzano)

26.07.2014 - I Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Włochy

29.07.2014 - II Półfinał (Vastervik) - Dania, Czechy, Szwecja, Łotwa

31.07.2014 - Baraż (Bydgoszcz) - Australia, USA, Szwecja, Czechy

02.08.2014 - Finał (Bydgoszcz) - Polska, Wielka Brytania, Dania, Australia

---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Terenzano 05.07.2014

I. Włochy: 36
1. Mattia Carpanese (1,3,0,2,3) 9
2. Nicolas Covatti (2,3,2,6!,2,W) 15
3. Michele Paco Castagna (1,2,1,3,3) 10
4. Nicolas Vicentin (D,0,0,-,2) 2

II. Niemcy: 33
1. Martin Smolinski (3,3,3,W,2) 11
2. Tobias Kroner (3,0,1,1,2) 7
3. Tobias Busch (3,2,1,D,1) 7
4. Kai Huckenbeck (1,2,1,1,3) 8

III. Słowenia: 32
1. Matej Žagar (3,3,6!,3,3,3) 21
2. Aleksander Čonda (2,1,3,0,0) 6
3. Matic Voldrih (2,0,0,2,0) 4
4. Denis Štojs (0,0,-,0,1) 1

IV. Rosja: 26
1. Andriej Kudriaszow (0,1,2,2,D,2) 7
2. Witalij Biełousow (2,2,1,2,3,1) 11
3. Denis Gizatulin (1,1,4!,1,1) 8
4. Renat Gafurow (-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, W. Biełousow, K. Huckenbeck, N. Vicentin (D)
2. T. Busch, A. Čonda, M. Castagna, A. Kudriaszow
3. M. Smoliński, N. Covatti, D. Gizatullin, D. Štojs
4. T. Kroner, M. Voldrih, M. Carpanese
5. M. Smoliński, W. Biełousow, A. Čonda, N. Vicentin
6. M. Žagar, M. Castagna, D. Gizatullin, T. Kroner
7. N. Covatti, K. Huckenbeck, A. Kudriaszow, M. Voldrih
8. M. Carpanese, T. Busch, W. Biełousow, D. Štojs
9. M. Žagar (6!), A. Kudriaszow, T. Kroner, N. Vicentin
10. M. Smoliński, W. Bielousow, M. Castagna, M. Voldrih
11. M. Žagar, N. Covatti, T. Busch
12. A. Čonda, D. Gizatullin (4!), K. Huckenbeck, M. Carpanese
13. M. Castagna, A. Kudriaszow, K. Huckenbeck, D. Štojs
14. N. Covatti (6!), M. Voldrih, D. Gizatullin, T. Busch
15. W. Biełousow, N. Covatti, T. Kroner, A. Čonda
16. M. Žagar, M. Carpanese, A. Kudriaszow (D), M. Smoliński (W)
17. M. Castagna, T. Kroner, D. Gizatullin, M. Voldrih
18. M. Žagar, M. Smoliński, W. Biełousow, N. Covatti (W)
19. M. Carpanese, A. Kudriaszow, T. Busch, A. Čonda
20. K. Huckenbeck, N. Vicentin, D. Štojs

Awans: WŁOCHY

---------


I Półfinał - King's Lynn, 26.07.

I. Wielka Brytania: 44
1. Tai Woffinden (1,3,3,2,3) 12
2. Danny King (3,2,2,2,2) 11
3. Chris Harris (2,2,1,3,3) 11
4. Simon Stead (3,3,2,1,1) 10

II. USA: 37
1. Greg Hancock (2,2,3,6!,3,3) 19
2. Gino Manzares (2,1,3,1,2) 9
3. Max Ruml (1,2,1,-,0) 4
4. Ricky Wells (1,1,1,1,1) 5

III. Australia: 36
1. Darcy Ward (2,3,D,1,W) 6
2. Jason Doyle (3,1,2,6!,3) 15
3. Troy Batchelor (3,3,2,2,2,2) 14
4. Cameron Woodward (D,1,W,0,-) 1
  
IV. Włochy: 10
1. Mattia Carpanese (0,0,0,-,1) 1
2. Nicolas Vicentin (0,0,W,W,-) 0
3. Michele Paco Castagna (1,0,0,0,1,0) 2
4. Nicolas Covatti (0,0,2!,3,2,W) 7

Bieg po biegu:
1. S. Stead, D. Ward, R. Wells, N. Vicentin
2. J. Doyle, Ch.Harris, M. Ruml, M. Carpanese
3. D. King, G. Hancock, M.P. Castagna, C. Woodward (D)
4. T. Batchelor, G. Manzares, T. Woffinden, N. Covatti
5. S. Stead, G. Hancock, J. Doyle, N. Covatti
6. D. Ward, Ch. Harris, G. Manzares, M.P. Castagna
7. T. Batchelor, D. King, R. Wells, M. Carpanese
8. T. Woffinden, M. Ruml, C. Woodward, N. Vicentin
9. G. Manzares, S. Stead, N. Covatti (2!), C. Woodward (W)
10. G. Hancock, T. Batchelor, Ch. Harris, N. Vicentin (W)
11. N. Covatti, D. King, M. Ruml, D. Ward (D)
12. T. Woffinden, J. Doyle, R. Wells, M.P. Castagna
13. Ch. Harris, N. Covatti, R. Wells, C. Woodward
14. G. Hancock (6!), T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
15. J. Doyle (6!), D. King, G. Manzares, N. Vicentin (U)
16. G. Hancock, T. Woffinden, D. Ward, M. Carpanese
17. T. Woffinden, T. Batchelor, M.P. Castagna, M. Ruml
18. Ch. Harris, G. Manzares, M. Carpanese, Darcy Ward (W)
19. G. Hancock, T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
20. J. Doyle, D. King, R. Wells, N. Covatti (W)

Awans: Wielka Brytania
Baraż: USA i Australia

-----------------

II Półfinał - Vastervik, 29.07.

I. Dania: 48
1. Hans Andersen (3,2,3,1,3) 12
2. Bjarne Pedersen (1,3,1,3,3) 11
3. Peter Kildemand (3,1,3,2,3) 12
4. Mads Korneliussen (3,3,3,2,2) 13

II. Szwecja: 43
1. Thomas H. Jonasson (W,2,3,3,3) 11
2. Oliver Berntzon (U,3,1,1,2) 7
3. Peter Ljung (2,2,2,1,2) 9
4. Andreas Jonsson (3,3,2,6!,2) 16

III. Czechy: 24
1. Vacláv Milík (2,2,0,2,1) 7
2. Aleš Dryml (1,0,D,4!,0) 5
3. Josef Franc (2,1,0,0,0) 3
4. Eduard Krčmář (2,1,2,3,1) 9

IV. Łotwa: 11
1. Maksim Bogdanow (1,U,1,2!,0,1) 5
2. Kjastas Puodżuks (1,0,0,1,0,0) 2
3. Andrzej Lebiediew (0,1,2,0,1,0) 4
4. Jewgienij Kostygow (0,W,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Korneliussen, E. Krčmář, M. Bogdanow, O. Berntzon (U)
2. P. Kildemand, J. Franc, K. Puodżuks, T. H. Jonasson (W)
3. H. Andersen, P. Ljung, A. Dryml, J. Kostygow
4. A. Jonsson, V. Milík, B. Pedersen, A. Lebiediew
5. A. Jonsson, H. Andersen, E. Krčmář, K. Puodżuks
6. B. Pedersen, P. Ljung, J. Franc, M. Bogdanow (U)
7. M. Korneliussen, T. H. Jonasson, A. Lebiediew, A. Dryml
8. O. Berntzon, V. Milik, P. Kildemand, J. Kostygow (W)
9. T. H. Jonasson, E. Krčmář, B. Pedersen, K. Puodżuks
10. H. Andersen, A. Lebiediew, O. Berntzon, J. Franc
11. P. Kildemand, A. Jonsson, M. Bogdanow, A. Dryml (D)
12. M. Korneliussen, P. Ljung, K. Puodżuks, V. Milík
13. A. Jonsson (6!), M. Korneliussen, M. Bogdanow (2!), J. Franc
14. E. Krčmář, P. Kildemand, P. Ljung, K. Puodżuks
15. B. Pedersen, A. Dryml (4!), O. Berntzon A. Lebiediew
16. T. H. Jonasson, V. Milík, H. Andersen, M. Bogdanow
17. H. Andersen, A. Jonsson, A. Lebiediew, J. Franc
18. T. H. Jonasson, M. Korneliussen, M. Bogdanow, A. Dryml
19. B. Pedersen, P. Ljung, E. Krčmář, K. Puodżuks
20. P. Kildemand, O. Berntzon, V. Milík, A. Lebiediew

Awans: Dania
Baraż: Szwecja i Czechy

-------------------------

Baraż - Bydgoszcz, 31.07.

I. Australia: 43
1. Darcy Ward (3,0,3,3,2) 11
2. Troy Batchelor (3,2,0,3,3) 11
3. Jason Doyle (2,3,0,2,3) 10
4. Chris Holder (1,3,1,3,3) 11

II. Szwecja: 32
1. Thomas H. Jonasson (3,2,2,2,2) 11
2. Kim Nilsson (2,1,1,W,0) 4
3. Oliver Berntzon (2,1,3,1,1) 8
4. Andreas Jonsson (2,2,2,2,1) 9

III. USA: 26
1. Gino Manzares (0,0,0,0,0) 0
2. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1
3. Ricky Wells (1,0,2,0,1) 4
4. Greg Hancock (3,3,3,6!,3,3) 21

IV. Czechy:  24
1. Vaclív Milík (0,3,1,1,2,2) 9
2. Eduard Krčmář (0,1,2,4!,1) 8
3. Josef Franc (1,1,0,0,-) 2
4. Aleš Dryml (1,2,1,1,0) 5

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Nilsson, Ch. Holder, V. Milik
2. T. H. Jonasson, J. Doyle, R Wells, E Krcmar
3. D Ward, O. Berntzon, A. Dryml, M. Ruml
4. T. Batchelor, A. Jonsson, J. Franc, G. Manzares
5. G. Hancock, A. Jonsson, E. Krcmar, D. Ward
6. V. Milik, T. Batchelor, O. Berntzon, R. Wells
7. Ch. Holder, T. H. Jonasson, J. Franc, M. Ruml
8. J. Doyle, A. Dryml, K. Nilsson, G. Manzares
9. G. Hancock, T. H. Jonasson, A. Dryml,  T. Batchelor
10. D. Ward, R. Wells, K. Nilsson, J. Franc
11. G. Hancock (Joker), A. Jonsson, V. Milik, J. Doyle
12. O. Berntzon, E. Krcmar, Ch. Holder, G. Manzares
13. Ch. Holder, A. Jonsson, A. Dryml, R. Wells
14. G. Hancock, J. Doyle, O. Berntzon, J. Franc
15. T. Batchelor, E. Krcmar (Joker), M. Ruml, K. Nilsson (W)
16. D. Ward, T. H. Jonasson, V. Milik, G. Manzares
17. Ch. Holder, V. Milik, O. Berntzon, M. Ruml
18. J. Doyle, T. H. Jonasson, R. Wells, A. Dryml
19. G. Hancock, D. Ward, E. Krcmar, K. Nilsson
20. T. Batchelor, V. Milik, A. Jonsson, G. Manzares

--------------

FINAŁ - Bydgoszcz, 02.08.

I. Dania: 38
1. Nicki Pedersen - 17 (2,3,6!,3,1,2)
2. Peter Kildemand - 7 (2,0,2,2,1)
3. Mads Korneliussen - 3 (1,0,-,2,0)
4. Niels Kristian Iversen - 11 (2,3,2,2,2)

II. Polska: 37
1. Piotr Protasiewicz - 9 (3,2,2,2,w)
2. Krzysztof Kasprzak - 11 (3,2,3,1,2)
3. Janusz Kołodziej - 6 (3,1,1,0,1)
4. Jarosław Hampel - 11 (3,1,1,3,3)

III. Australia: 36
1. Chris Holder - 11 (1,6!,3,0,1)
2. Darcy Ward - 10 (0,1,2,1,3,3)
3. Jason Doyle - 13 (1,3,0,3,3,3)
4. Troy Batchelor - 2 (0,2,d,-,-)

IV. Wielka Brytania: 16
1. Tai Woffinden - 12 (2,2,1,2!,3,2)
2. Simon Stead - 0 (0,d,-,0,0)
3. Chris Harris - 4 (1,1,0,1,1)
4. Daniel King - 0 (0,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, N. K. Iversen, Ch. Holder, S. Stead
2. J. Kołodziej, T. Woffinden, M. Korneliussen, D. Ward
3. P. Protasiewicz, P. Kildemand, Ch. Harris, T. Batchelor
4. K. Kasprzak, N. Pedersen, J. Doyle, D. King
5. N. K. Iversen, P. Protasiewicz, D. Ward, D. King
6. Ch. Holder (6!), K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
7. J. Doyle, T. Woffinden, J. Hampel, P. Kildemand
8. N. Pedersen, T. Batchelor, J. Kołodziej, S. Stead (D)
9. K. Kasprzak, N. K. Iversen, T. Woffinden, T. Batchelor (D)
10. N. Pedersen (6!), P. Protasiewicz, T. Woffinden (2!), J. Doyle
11. Ch. Holder, P. Kildemand, J. Kołodziej, D. King
12. N. Pedersen, D. Ward, J. Hampel, Ch. Harris
13. J. Hampel, M. Korneliussen, D. Ward, D. King
14. J. Doyle, N. K. Iversen, Ch. Harris, J. Kołodziej
15. D. Ward, P. Kildemand, K. Kasprzak, S. Stead
16. T. Woffinden, P. Protasiewicz, N. Pedersen, Ch. Holder
17. J. Doyle, K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
18. J. Hampel, N. Pedersen, Ch. Holder, D. King (D)
19. J. Doyle, T. Woffinden, P. Kildemand, P. Protasiewicz (W)
20. D. Ward, N. K. Iversen, J. Kołodziej, S. Stead


Końcowa klasyfikacja Drużynowego Pucharu Świata 2014:

1. Dania
2. Polska
3. Australia
4. Wielka Brytania
5. Szwecja
6. USA
7. Czechy
8. Łotwa
9. Włochy
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Rosja

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jestem przekonany, że w tym przypadku na jednym sezonie się nie skończy. Uważam, że nasza współpraca potrwa minimum kilka lat. Wierzę, że ona rozwinie się w ten sposób, że Bartek nie będzie chciał odchodzić długo z Motoru Lublin.

Jakub Kępa

MundialTyper2022

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43