KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

630x120

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2018

1. runda: 7.04.2018 (sobota)
Rybnik – Piła 57:33
08.04.2018 (niedziela)
Lublin – Łódź 45:45
Gdańsk – Kraków 64:26
Gniezno – Daugavpils 57:33

2. runda: 14.04.2018 (sobota)
Piła – Gdańsk 48:42
15.04.2018 (niedziela)
Lublin – Gniezno 54:35
Daugavpils – Rybnik 47:42
Kraków – Łódź 30:60

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Gdańsk – Lublin 43:47
22.04.2018 (niedziela)
Rybnik – Łódź 48:42
Daugavpils – Kraków 56:34
Gniezno – Piła 58:32

4. runda: 27.04.2019 (piątek)
Lublin – Rybnik 48:42
29.04.2018 (niedziela)
Gdańsk – Łódź 50:40
Kraków – Gniezno 16:44 (po 10 biegach)
Piła – Daugavpils 42:48 (przeł. 24.06. i 22.07.)

5. runda: 6.05.2018 (niedziela)
Rybnik – Gdańsk 50:40
Daugavpils – Lublin 42:48
Kraków – Piła 47:43
Gniezno – Łódź 58:31

6. runda: 18.05.2018 (piątek)
Piła - Łódź 49:41
20.05.2018 (niedziela)
Gdańsk – Daugavpils 44:46
Rybnik – Gniezno 68:22
Lublin – Kraków 69:21

7. runda: 26-27.05.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Łódź 51:39
Kraków – Rybnik 27:63 (przeł. 15.07.)
Piła – Lublin 41:49
Gniezno – Gdańsk 46:44

8. runda: 9-10.06.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Daugavpils 50:40 (przeł. 30.07.)
Rybnik – Kraków 68:22
Gdańsk – Gniezno 46:44
Lublin – Piła 64:26

9. runda: 15-17.06.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Gdańsk 48:42
Kraków – Lublin 26:64
Łódź – Piła 53:37 (przeł. 17.08.)
Gniezno – Rybnik 45:44

10. runda: 30.06-01.07.2018 (sobota - niedziela)
Łódź – Gniezno 45:45 (przeł. 10.08.)
Gdańsk – Rybnik 50:40
Piła – Kraków (przeł.)
Lublin – Daugavpils 61:29

11. runda: 24.06.2018 (niedziela)
Rybnik – Lublin 43:47
28-29.07.2018
Daugavpils – Piła 58:32
Łódź – Gdańsk (przeł.)
Gniezno – Kraków 56:34

12. runda: 11-12.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Rybnik 41:49
Kraków – Daugavpils 45:45
Piła – Gniezno 40:50
Lublin – Gdańsk 42:48

13. runda: 18-19.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Kraków 58:32
Rybnik – Daugavpils 56:34
Gdańsk – Piła 63:27
Gniezno – Lublin 47:43

14. runda: 25-26.08.2018 (sobota-niedziela)
Daugavpils – Gniezno 51:39
Kraków – Gdańsk 45:43 (przeł.)
Piła – Rybnik 40:49
Łódź – Lublin 48:42 (przeł.)

 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  14 26 +187
2. ROW Rybnik  14 23 +181
3. Car Gwarant Start Gniezno  14 23 +66
4. Lokomotiv Dyneburg  14 21 -4
5. Orzeł Łódź  14 18 +47
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 15 +40
7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -149
8. Arge Speedway Wanda
 14 5 -368



Runda finałowa:

31.08-2.9.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Daugavpils - Lublin 43:47
Gniezno - Rybnik 45:45

8-9.9.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Lublin - Daugavpils 55:35
Rybnik - Gniezno 52:38

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Rybnik - Lublin

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Lublin - Rybnik


Baraż:

30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

7.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jeppesen JonasJedyne, czego żałuję, to że nie rozumiem polskiego, bo chciałbym wiedzieć, co krzyczeli ci wszyscy ludzie na stadionie (...) W pon. o 7 idę do pracy. W domu będę ok.16. Robię to każdego dnia, kiedy nie jeżdżę na żużlu.

Jonas Jeppesen

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
14
28
+162
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 21 +66
3. Betard Sparta Wrocław
14 20 +46
4. RM SOLAR Falubaz Z.G.
14 20 +25
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 14 19 +29
6. Motor Lublin 14 19 +56
7. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
8. PGG ROW Rybnik 14 2 -281
 eWinner 1. Liga 2020
1. eWinner Apator Toruń 11 24 +208
2. Orzeł Łódź 11 18 +42
3. Car Gwarant Kapi Meble Budex 11 17  +23
4. Unia Tarnów 10 11 -16
5. Arged Malesa TŻ Ostrovia 11 11 -34
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11 11 -34
7. Lokomotiv Daugavpils 10 5 -58
8. Abramczyk Polonia Bdg. 11 4 -131
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 7 16 +175
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  7 12 +61
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 7 -2
4. Metalika Recycling Kolejarz  7 6 +51
5. RzTŻ Rzeszów  7 5 +4
6. MSC Wölfe Wittstock  7 2 -187
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43