KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

GrandPrix-logo

1. runda: 12 maja 2018 Warszawa - PGE Narodowy

1. Tai Woffinden (2,0,2,3,3,2,3) 15
2. Maciej Janowski (1,2,2,3,1,2,2) 13
3. Fredrik Lindgren (2,3,3,1,3,3,1) 16
4. Artiom Łaguta (3,3,3,0,1,3,0) 13
5. Chris Holder (2,2,2,3,0,1) 10
6. Patryk Dudek (2,2,1,2,3,0) 10
7. Bartosz Zmarzlik (3,1,3,0,1,1) 9
8. Matej Žagar (3,0,0,3,3,0) 9
9. Greg Hancock (0,3,2,1,2) 8
10. Emil Sajfutdinow (0,1,3,2,2) 8
11. Krzysztof Kasprzak (3,3,W,1,0) 7
12. Jason Doyle (W,2,T,1,2) 5
13. Niels Kristian Iversen (1,0,1,2,0) 4
14. Przemysław Pawlicki (1,0,1,W,1) 3
15. Maksym Drabik (0,2) 2
16. Bartosz Smektała (2) 2
17. Craig Cook (0,1,1,0,0) 2
18. Nicki Pedersen (1,1,D,W,-) 2

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, T. Woffinden, P. Pawlicki, J. Doyle (W)
2. K. Kasprzak, P. Dudek, M. Janowski, C. Cook
3. A. Łaguta, F. Lindgren, N. Pedersen, G. Hancock
4. B. Zmarzlik, Ch. Holder, N. K. Iversen, E. Sajfutdinow
5. K. Kasprzak, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Žagar
6. A. Łaguta, M. Janowski, B. Zmarzlik, P. Pawlicki
7. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden
8. G. Hancock, J. Doyle, C. Cook, N. K. Iversen
9. F. Lindgren, M. Janowski, N. K. Iversen, M. Žagar
10. E. Sajfutdinow, G. Hancock, P. Pawlicki, K. Kasprzak (W)
11. B. Zmarzlik, T. Woffinden, C. Cook, N. Pedersen (D)
12. M. Drabik, A. Łaguta, Ch. Holder, P. Dudek
13. M. Žagar, P. Dudek, G. Hancock, B. Zmarzlik
14. Ch. Holder, B. Smektała, F. Lindgren, C. Cook
15. T. Woffinden, N. K. Iversen, K. Kasprzak, A. Łaguta
16. M. Janowski, E. Sajfutdinow, J. Doyle, N. Pedersen (W)
17. M. Žagar, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, C. Cook
18. P. Dudek, M. Drabik, P. Pawlicki, N. K. Iversen
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Janowski, Ch. Holder
20. F. Lindgren, J. Doyle, B. Zmarzlik, K. Kasprzak

Półfinał I:
21. F. Lindgren, M. Janowski, Ch. Holder, P. Dudek
Półfinał II:
22. A. Łaguta, T. Woffinden, B. Zmarzlik, M. Žagar

Finał:
23. T. Woffinden, M. Janowski, F. Lindgren, A. Łaguta

-----------

2. runda: 26 maja 2018, Praga - Markéta

1. Fredrik Lindgren (2,2,1,2,3,3,3) 16
2. Patryk Dudek (0,2,1,3,3,3,2) 14
3. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,2,2,1) 15
4. Tai Woffinden (3,3,3,2,3,2,D) 16
5. Maciej Janowski (3,3,3,0,2,W) 11
6. Jason Doyle (1,1,2,3,1,1) 9
7. Nicki Pedersen (3,0,D,2,3,W) 8
8. Artiom Łaguta (2,0,2,3,0,1) 8
9. Matej Žagar (1,1,3,1,1) 7
10. Greg Hancock (2,1,1,1,2) 7
11. Václav Milík (0,3,0,2,1) 6
12. Niels Kristian Iversen (1,0,3,0,1) 5
13. Przemysław Pawlicki (0,3,1,1,D) 5
14. Chris Holder (1,1,2,1,0) 5
15. Bartosz Zmarzlik (0,2,0,0,2) 4
16. Craig Cook (2,0,0,0,0) 2
17. Josef Franc - ns.
18. Eduard Krcmar - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, F. Lindgren, N. K. Iversen, V. Milik
2. E. Sajfutdinow, C. Cook, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
3. N. Pedersen, A. Łaguta, M. Žagar, B. Zmarzlik
4. M. Janowski, G. Hancock, J. Doyle, P. Dudek
5. Prz. Pawlicki, F. Lindgren, G. Hancock, N. Pedersen
6. V. Milik, P. Dudek, Ch. Holder, A. Łaguta
7. T. Woffinden, B. Zmarzlik, J. Doyle, C. Cook
8. M. Janowski, E. Sajfutdinow, M. Žagar, N. K. Iversen
9. M. Janowski, Ch. Holder, F. Lindgren, B. Zmarzlik
10. M. Žagar, J. Doyle, Prz. Pawlicki, V. Milik
11. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, P. Dudek, N. Pedersen (D)
12. N. K. Iversen, A. Łaguta, G. Hancock, C. Cook
13. P. Dudek, F. Lindgren, M. Žagar, C. Cook
14. E. Sajfutdinow, V. Milik, G. Hancock, B. Zmarzlik
15. A. Łaguta, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, M. Janowski
16. J. Doyle, N. Pedersen, Ch. Holder, N. K. Iversen
17. F. Lindgren, E. Sajfutdinow, J. Doyle, A. Laguta
18. N. Pedersen, M. Janowski, V. Milik, C. Cook
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Žagar, Ch. Holder
20. P. Dudek, B. Zmarzlik, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki (D)

Półfinał I:
21. F. Lindgren, T. Woffinden, J. Doyle, N. Pedersen (W)
Półfinał II:
22. P. Dudek, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, M. Janowski (W)

Finał:
23. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden (D)

---------

3. runda: 30 czerwca 2018, Horsens - CASA Arena

1. Tai Woffinden (2,3,1,3,3,3,3) 18
2. Artiom Łaguta (0,3,2,2,1,2,2) 12
3. Greg Hancock (2,3,2,3,2,3,1) 16
4. Jason Doyle (2,0,3,2,3,2,W) 12
5. Nicki Pedersen (3,2,0,3,3,1) 12
6. Emil Sajfutdinow (3,2,2,2,1,1) 11
7. Bartosz Zmarzlik (1,1,3,3,2,W) 10
8. Chris Holder (1,3,3,1,1,0) 9
9. Fredrik Lindgren (3,1,T,1,2) 7
10. Patryk Dudek (0,2,1,0,3) 6
11. Matej Zagar (0,0,3,0,2) 5
12. Maciej Janowski (1,2,1,1,0) 5
13. Przemysław Pawlicki (1,1,2,1,0) 5
14. Michael Jepsen Jensen (2,1,0,W,1) 4
15. Martin Vaculík (3,0,0,0) 3
16. Craig Cook (0,0,0,2,0) 2
17. Mikkel Michelsen (1) 1
18. Mikkel Bech (0) 0

Bieg po biegu:
1. N. Pedersen, J. Doyle, M. Janowski, P. Dudek
2. F. Lindgren, M. J. Jensen, B. Zmarzlik, M. Zagar
3. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, C. Cook
4. M. Vaculik, G. Hancock, Ch. Holder, A. Łaguta
5. Ch. Holder, N. Pedersen, F. Lindgren, C. Cook
6. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, B. Zmarzlik, J. Doyle
7. T. Woffinden, P. Dudek, M. J. Jensen, M. Vaculik
8. G. Hancock, M. Janowski, Prz. Pawlicki, M. Zagar
9. B. Zmarzlik, G. Hancock, T. Woffinden, N. Pedersen
10. M. Michelsen, J. Doyle, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
11. M. Zagar, A. Łaguta, P. Dudek, C. Cook
12. Ch. Holder, E. Sajfutdinow, M. Janowski, M. J. Jensen
13. N. Pedersen, A. Łaguta, Prz. Pawlicki, M. J. Jensen (W)
14. T. Woffinden, J. Doyle, Ch. Holder, M. Zagar
15. G. Hancock, E. Sajfutdinow, F. Lindgren, P. Dudek
16. B. Zmarzlik, C. Cook, M. Janowski, M. Vaculik
17. N. Pedersen, M. Zagar, E. Sajfutdinow, M. Bech
18. J. Doyle, G. Hancock, M. J. Jensen, C. Cook
19. P. Dudek, B. Zmarzlik, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
20. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Łaguta, M. Janowski

Półfinał I:
21. T. Woffinden, J. Doyle, E. Sajfutdinow, Ch. Holder
Półfinał II:

22. G. Hancock, A. Łaguta, N. Pedersen, B. Zmarzlik (W)

Finał:
23. T. Woffinden, A. Łaguta, G. Hancock, J. Doyle (W)

-------------

4. runda: 7 lipca 2018, Hallstavik


1. Maciej Janowski (0,3,3,3,3,3,3) 18
2. Fredrik Lindgren (3,1,2,3,2,2,2) 15
3. Bartosz Zmarzlik (3,2,3,1,1,2,1) 13
4. Tai Woffinden (3,3,2,2,3,3,0) 16
5. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,3,1) 14
6. Greg Hancock (1,0,3,2,3,1) 10
7. Jason Doyle (2,1,1,3,2,0) 9
8. Artiom Łaguta (0,3,3,2,0,W) 8
9. Matej Zagar (2,3,1,0,1) 7
10. Andreas Jonsson (1,2,1,1,2) 7
11. Chris Holder (2,1,1,2,1) 7
12. Patryk Dudek (2,2,2,0,0) 6
13. Craig Cook (0,0,0,1,2) 3
14. Nicki Pedersen (1,1,0,1,0) 3
15. Przemysław Pawlicki (0,0,0,0,1) 1
16. Martin Vaculik (1,0,0,0,0) 1
17. Oliver Berntzon - ns.
18. Linus Sundstroem - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, Ch. Holder, G. Hancock, M. Janowski
2. B. Zmarzlik, J. Doyle, A. Jonsson, A. Łaguta
3. F. Lindgren, M. Zagar, N. Pedersen, Prz. Pawlicki
4. E. Sajfutdinow, P. Dudek, M. Vaculik, C. Cook
5. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, J. Doyle, Prz. Pawlicki
6. A. Łaguta, P. Dudek, N. Pedersen, G. Hancock
7. M. Zagar, A. Jonsson, Ch. Holder, C. Cook
8. M. Janowski, B. Zmarzlik, F. Lindgren, M. Vaculik
9. A. Łaguta, T. Woffinden, M. Zagar, M. Vaculik
10. G. Hancock, F. Lindgren, J. Doyle, C. Cook
11. B. Zmarzlik, P. Dudek, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
12. M. Janowski, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, N. Pedersen
13. F. Lindgren, T. Woffinden, A. Jonsson, P. Dudek
14. E. Sajfutdinow, G. Hancock, B. Zmarzlik, M. Zagar
15. J. Doyle, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Vaculik
16. M. Janowski, A. Łaguta, C. Cook, Prz. Pawlicki
17. T. Woffinden, C. Cook, B. Zmarzlik, N. Pedersen
18. G. Hancock, A. Jonsson, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
19. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, Ch. Holder, A. Łaguta
20. M. Janowski, J. Doyle, M. Zagar, P. Dudek

Półfinał I:
21. T. Woffinden, F. Lindgren, G. Hancock, J. Doyle
Półfinał II:
22. M. Janowski, B. Zmarzlik, E. Sajfutdinow, A. Łaguta (W)

Finał:
23. M. Janowski, F. Lindgren, B. Zmarzlik, T. Woffinden

--------

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
9 19 +104
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
9 14 +75
3. Fogo Unia Leszno 9 12 -16
4. zielona-energia.com Włókniarz
9 10 +42
5. For Nature Solutions Apator
9 9  -8
6. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 9 9 -38
7. Betard Sparta Wrocław 9 7   0
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
9 0 -159
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
10 18 +53
2. Stelmet Falubaz ZG 10 18 +114
3. Cellfast Wilki Krosno 8 10 +47
4. Trans MF Landshut Devils
9 9 -25
5. H. Skrzydlewska Orzeł 10 8 -48
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9 7 -28
7. ROW Rybnik
8 5 -36
8. Aforti Start Gniezno 8 5 -77
2. Liga Żużlowa 2022
1. Metalika Recycling Kolejarz
 9 15 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  8 14 +133
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 8 +51
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 7 +8
5. TEXOM Stal Rzeszów  7 7 +15
6. Unia Tarnów  8 6 -93
7. Budmax-Stal Polonia Piła  8 3 -150

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43