KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2017

1. Runda: 7.04.2017 (piątek)
Rzeszów - Piła 42:47
09.04.2017 (niedziela)
Gdańsk - Daugavpils 52:38
Tarnów - Bydgoszcz 59:31
Łódź - Kraków 50:40

2. runda: 17.04.2017 (poniedziałek)
Piła - Łódź 51:39 (przeł. 14.05.)
Bydgoszcz - Gdańsk 41:49 (przeł. 14.05.)
Daugavpils - Rzeszów 56:34
Kraków - Tarnów 46:44

3. runda - 22.04.2017 (sobota)
Tarnów - Daugavpils 61:29 (przeł. 22.06.)
23.04.2017 (niedziela)
Piła - Bydgoszcz 31:17 (po 8 wyścigach)
Łódź - Gdańsk 30:30 (po 10 wyścigach)
Rzeszów - Kraków 53:37

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Gdańsk - Tarnów 32:28 po 10 biegach (przeł. 25.06.)
30.04.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Kraków - Piła 38:51 (przeł. 25.06., przeł. 01.07.)
Daugavpils - Łódź 51:39

5. runda - 5.05.2017 (piątek)
Piła - Daugavpils 48:40
7.05.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 25:35 (po 10.biegach)
Rzeszów - Gdańsk (przeł.)
Łódź - Tarnów (przeł.)

6. runda - 21.05.2017 (niedziela)
Gdańsk - Kraków 43:47
Łódź - Rzeszów 53:37
Tarnów - Piła 60:30
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36

7. runda - 28.05.2017 (niedziela)
Piła - Gdańsk 44:46 (sobota, 27.05.)
Bydgoszcz - Łódź 32:51
Kraków - Daugavpils 49:41
Rzeszów - Tarnów 37:53

8. runda: 3-4 czerwca (niedziela)
Gdańsk - Piła (przeł. 22.07.)
Łódź - Bydgoszcz 52:32 (po 14 biegach)
Tarnów - Rzeszów 62:28
Daugavpils - Kraków 58:31

9. runda: 11 czerwca (niedziela)
Piła - Tarnów 39:51
Bydgoszcz - Daugavpils 45:45
Kraków - Gdańsk 37:53
Rzeszów - Łódź 41:49

10. runda: 18.06.2017 (niedziela)
Gdańsk - Rzeszów 63:27
Tarnów - Łódź 48:41
Kraków - Bydgoszcz 51:39
Daugavpils - Piła 58:32

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Piła - Kraków 46:43
Łódź - Daugavpils 45:45
Tarnów - Gdańsk 53:37
Rzeszów - Bydgoszcz 52:38

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Łódź 45:45
Bydgoszcz - Piła 37:53
Kraków - Rzeszów 52:38
Daugavpils - Tarnów 39:51

13. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Bydgoszcz 57:32
Łódź - Piła 57:33
Tarnów - Kraków 61:29
Rzeszów - Daugavpils 52:37

14. runda: 5-6 sierpnia (sobota-niedziela)
Piła - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Tarnów 40:50
Kraków - Łódź 48:42
Daugavpils - Gdańsk 50:28 (po 13 biegach)


Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów 45:45
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 54:36

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 40:32 (po 12 biegach)

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40


Baraż o awans do Ekstraligi: 1.10.2017 (niedziela)
Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże 47:43

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże - Get Well Toruń 40:50

Utrzymanie w Ekstralidze: Get Well Toruń

Baraż o utrzymanie w Nice PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

Awans: Speed Car Motor Lublin

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43