KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2017

1. Runda: 7.04.2017 (piątek)
Rzeszów - Piła 42:47
09.04.2017 (niedziela)
Gdańsk - Daugavpils 52:38
Tarnów - Bydgoszcz 59:31
Łódź - Kraków 50:40

2. runda: 17.04.2017 (poniedziałek)
Piła - Łódź 51:39 (przeł. 14.05.)
Bydgoszcz - Gdańsk 41:49 (przeł. 14.05.)
Daugavpils - Rzeszów 56:34
Kraków - Tarnów 46:44

3. runda - 22.04.2017 (sobota)
Tarnów - Daugavpils 61:29 (przeł. 22.06.)
23.04.2017 (niedziela)
Piła - Bydgoszcz 31:17 (po 8 wyścigach)
Łódź - Gdańsk 30:30 (po 10 wyścigach)
Rzeszów - Kraków 53:37

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Gdańsk - Tarnów 32:28 po 10 biegach (przeł. 25.06.)
30.04.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Kraków - Piła 38:51 (przeł. 25.06., przeł. 01.07.)
Daugavpils - Łódź 51:39

5. runda - 5.05.2017 (piątek)
Piła - Daugavpils 48:40
7.05.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 25:35 (po 10.biegach)
Rzeszów - Gdańsk (przeł.)
Łódź - Tarnów (przeł.)

6. runda - 21.05.2017 (niedziela)
Gdańsk - Kraków 43:47
Łódź - Rzeszów 53:37
Tarnów - Piła 60:30
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36

7. runda - 28.05.2017 (niedziela)
Piła - Gdańsk 44:46 (sobota, 27.05.)
Bydgoszcz - Łódź 32:51
Kraków - Daugavpils 49:41
Rzeszów - Tarnów 37:53

8. runda: 3-4 czerwca (niedziela)
Gdańsk - Piła (przeł. 22.07.)
Łódź - Bydgoszcz 52:32 (po 14 biegach)
Tarnów - Rzeszów 62:28
Daugavpils - Kraków 58:31

9. runda: 11 czerwca (niedziela)
Piła - Tarnów 39:51
Bydgoszcz - Daugavpils 45:45
Kraków - Gdańsk 37:53
Rzeszów - Łódź 41:49

10. runda: 18.06.2017 (niedziela)
Gdańsk - Rzeszów 63:27
Tarnów - Łódź 48:41
Kraków - Bydgoszcz 51:39
Daugavpils - Piła 58:32

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Piła - Kraków 46:43
Łódź - Daugavpils 45:45
Tarnów - Gdańsk 53:37
Rzeszów - Bydgoszcz 52:38

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Łódź 45:45
Bydgoszcz - Piła 37:53
Kraków - Rzeszów 52:38
Daugavpils - Tarnów 39:51

13. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Gdańsk - Bydgoszcz 57:32
Łódź - Piła 57:33
Tarnów - Kraków 61:29
Rzeszów - Daugavpils 52:37

14. runda: 5-6 sierpnia (sobota-niedziela)
Piła - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Tarnów 40:50
Kraków - Łódź 48:42
Daugavpils - Gdańsk 50:28 (po 13 biegach)


Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów 45:45
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 54:36

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 40:32 (po 12 biegach)

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40


Baraż o awans do Ekstraligi: 1.10.2017 (niedziela)
Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże 47:43

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Zdunek Wybrzeże - Get Well Toruń 40:50

Utrzymanie w Ekstralidze: Get Well Toruń

Baraż o utrzymanie w Nice PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

Awans: Speed Car Motor Lublin

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Skrzydlewski WitoldJak podliczyłem, to jakieś 160 tysięcy złotych na pana Gruchalskiego poszło w błoto. Ale nie chce się już denerwować

Witold Skrzydlewski dla sportowefakty.wp.pl

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
9 19 +104
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
9 14 +75
3. Fogo Unia Leszno 9 12 -16
4. zielona-energia.com Włókniarz
9 10 +42
5. For Nature Solutions Apator
9 9  -8
6. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 9 9 -38
7. Betard Sparta Wrocław 9 7   0
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
9 0 -159
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
10 18 +53
2. Stelmet Falubaz ZG 10 18 +114
3. Cellfast Wilki Krosno 8 10 +47
4. Trans MF Landshut Devils
9 9 -25
5. H. Skrzydlewska Orzeł 10 8 -48
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9 7 -28
7. ROW Rybnik
8 5 -36
8. Aforti Start Gniezno 8 5 -77
2. Liga Żużlowa 2022
1. Metalika Recycling Kolejarz
 9 15 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  8 14 +133
3. SpecHouse PSŻ Poznań  7 8 +51
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 7 +8
5. TEXOM Stal Rzeszów  7 7 +15
6. Unia Tarnów  8 6 -93
7. Budmax-Stal Polonia Piła  8 3 -150

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43