KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń


Runda zasadnicza:


1. runda: 19 maja 2013
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Kolejarz RAWAG Rawicz - Orzeł Łódź 40:49
Wybrzeże Gdańsk - KMŻ Lublin 47:43
pauzuje - Lokomotive Daugavpils

2. runda: 16 czerwca 2013
Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 47:43
Lokomotive Daugavpils - Kolejarz RAWAG Rawicz 62:28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wybrzeże Gdańsk 39:51
pauzuje - KMŻ Lublin

3. runda: 14 kwietnia 2013
GKM Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 49:41
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 52:38
22 czerwca (sobota):
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 46:43
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

4. runda: 21 kwietnia 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - GKM Grudziądz 33:57
Lokomotive Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk 44:46
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 47:42
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

5. runda: 28 kwietnia 2013
Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz RAWAG Rawicz 52:38
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 46:43
13.06. (czwartek):
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 60:30
pauzuje - GKM Grudziądz

6 runda: 5 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - KMŻ Lublin 36:54
Lokomotive Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36
GKM Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk 42:48
pauzuje - Orzeł Łódź

7. runda: 12 maja 2013
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 44:46
31.95. (piątek)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 41:48
17.05. (piątek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz RAWAG Rawicz 54:36
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

8. runda: 26 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 40:50
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 43:47
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

9. runda: 2 czerwca 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp - Lokomotive Daugavpils 47:43
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 43:47
KMŻ Lublin - Kolejarz RAWAG Rawicz 60:30
pauzuje - Orzeł Łódź

10. runda: 9 czerwca 2013
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 45:45
Kolejarz RAWAG Rawicz - Wybrzeże Gdańsk 50:39
4 lipca (czwartek):
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46
pauzuje - GKM Grudziądz

11. runda: 30 czerwca 2013
GKM Grudziądz - Kolejarz RAWAG Rawicz 57:30
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotive Daugavpils 50:39
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 44:46
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

12. runda: 7 lipca 2013
Lokomotive Daugavpils - GKM Grudziądz 52:38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 45:45
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 40:50
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

13. runda: 21 lipca 2013
GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 52:37
Kolejarz RAWAG Rawicz - Lokomotive Daugavpils 37:53
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
pauzuje - KMŻ Lublin

14. runda: 4 sierpnia 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GKM Grudziądz 49:41
KMŻ Lublin - Wybrzeże Gdańsk 46:44
Orzeł Łódź - Kolejarz RAWAG Rawicz 63:27
pauzuje - Lokomotiv Daugavpils


Faza finałowa:

15. runda: 18 sierpnia 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 60:30
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 39:51

16. runda: 25 sierpnia 2013
GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

17. runda: 1 września 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 65:25
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 45:45


18. runda: 8 września 2013

Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:52
GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 55:35

19. runda: 15 września 2013
Lokomotiv Daugavpils - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 34:56
19 września (czwartek):
GKM Grudziądz - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

29. runda: 22 września 2013
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 59:31
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 56:34


Awans do Ekstraligi: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk



Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kułakow Wiktor2019Na trudną decyzję jaką podjąłem miały wpływ głównie względy sportowe. Wraz z końcem sezonu postanowiłem zmienić barwy klubowe.

Wiktor Kułakow, nowy zawodnik Apatora Toruń

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43