KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii


Runda zasadnicza Elitserien 2012:


1 runda: 1 maja 2012

Piraterna - Dackarna 41:49 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Indianerna - Vargarna 42:48
Vastervik - Valsarna 40:50
9 maja 2012 (środa)
Hammarby - Elit Vetlanda 44:46

2 runda: 8 maja 2012 (wtorek)
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
Vargarna - Vastervik 43:47
Valsarna - Piraterna 44:46
Dackarna - Hammarby 52:38

3 runda: 15 maja 2012 (wtorek)
Piraterna - Indianerna 46:44
Valsarna - Elit Vetlanda 35:49
Dackarna - Vastervik 46:44
4 czerwca 2012 (poniedziałek)
Hammarby - Vargarna 52:38

4 runda: 22 maja 2012 (wtorek)
Hammarby - Piraterna 31:59
Vargarna - Dackarna 42:48
Indianerna - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Vastervik 57:33

5 runda: 29 maja 2012 (wtorek)
Vastervik - Indianerna 48:42
Valsarna - Hammarby 44:46
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43
Piraterna - Vargarna 58:31

6 runda: 5 czerwca 2012 (wtorek)
Indianerna - Dackarna 45:43
Vastervik - Hammarby 40:50
Valsarna - Vargarna 48:42
Elit Vetlanda - Piraterna 51:39

7 runda: 12 czerwca 2012 (wtorek)
Piraterna - Vastervik 46:44
Dackarna - Valsarna 48:42
Vargarna - Elit Vetlanda 40:50
Hammarby - Indianerna 43:47

Rewanże:

8 runda: 26 czerwca 2012 (wtorek)
Dackarna - Piraterna 55:35
Elit Vetlanda - Hammarby 49:41
Vargarna - Indianerna 43:47
Valsarna - Vastervik 48:42

9 runda: 3 lipca 2012 (wtorek)
Hammarby - Dackarna 46:44
Indianerna - Elit Vetlanda 42:48
Vastervik - Vargarna 48:42
Piraterna - Valsarna 40:0 (wo.)

10 runda: 17 lipca 2012 (wtorek)
Vargarna - Hammarby 46:44
Indianerna - Piraterna 44:46
Elit Vetlanda - Valsarna 52:38
Vastervik - Dackarna 35:55

11 runda: 24 lipca 2012 (wtorek)
Piraterna - Hammarby 56:34
Dackarna - Vargarna 44:46
Valsarna - Indianerna 45:45
Vastervik - Elit Vetlanda 48:42

12 runda: 31 lipca 2012 (wtorek)
Indianerna - Vastervik 54:36
Hammarby - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Dackarna 53:37
Vargarna - Piraterna 38:51

13 runda: 14 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Indianerna 49:41
Hammarby - Vastervik 60:30
Vargarna - Valsarna 49:41
Piraterna - Elit Vetlanda 46:44

14 runda: 21 sierpnia 2012 (wtorek)
Indianerna - Hammarby 68:22
Vastervik - Piraterna 48:42
Valsarna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Vargarna 48:42

Faza play-off:

Awans - 6 najlepszych drużyn po fazie zasadniczej.
Dwie najlepsze - bezpośredni awans do półfinałów (w nich wybierają sobie rywala).
Cztery kolejne - ćwierćfinały.

Ćwierćfinały:
28 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Vastervik 53:37
Hammarby - Indianerna 46:44

4 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/4 finału
Vastervik - Dackarna 43:47
5 września (środa)
Indianerna - Hammarby 56:34

Półfinały:
11 września 2012 (wtorek)
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 44:46
Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 50:40


18 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/2 finału
VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla
58:32
19 września (środa)
Piraterna Motala - Dackarna Malilla 51:39

Finał:
2 października 2012 (wtorek)
Piraterna Motala - VMS Elit Vetlanda 46:44

3 października 2012 (środa) - rewanż
VMS Elit Vetlanda - Piraterna Motala 52:37


VMS ELIT VETLANDA - DRUŻYNOWY MISTRZ SZWECJI 2012

Crump-SvenskMastar

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43