PokredzieBannerDlugi

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Sam już widziałem, że te biegi juniorskie mi nie szły. Jakieś swoje 'chimerki' pokazywałem. I nie dziwię się trenerowi, że się wkurzył.
Kevin Małkiewicz o karze finansowej

Musiałem go utemperować. Innej opcji nie było.
Robert Kościecha w Canal+

Walasek-2013Oczy całej, bez fałszywej skromności, żużlowej Polski zwrócone były na Rzeszów, gdzie zielonogórski Falubaz - zdaniem wielu - miał ulgowo potraktować łaknącą punktów PGE Marmę, a tym samym udowodnić, że w naszej lidze układy i układziki są wciąż chlebem powszednim. Gdyby tak faktycznie się stało, klub senatora Dowhana straciłby co najwyżej w oczach kibiców, prezes Półtorak spadłby głaz z serca, natomiast już dziś z Ekstraligą pożegnałaby się wrocławska Sparta. Przy 6-punktowym prowadzeniu rzeszowian i niespodziewanej taśmie Andreasa Jonssona dyskusyjne fora zagrzały się od domysłów. To jednak Falubaz może wracać w Lubuskie z podniesioną przyłbicą, a wstydzić się za swoich zawodników mają prawo wrocławianie. PGE Marma zdobyłaby cenny punkt, gdyby nie koszmarny pech Grzegorza Walaska. Sparta, w swoim meczu o wszystko, zdobyła tych punktów... 29. Komentarz jest zbędny. Cisza jak makiem zasiał, z lekka przyrywana gwizdami, zapadła też na SGP Arenie. Włókniarz na punkt bonusowy zasłużył, ba, miał już go w kieszeni. I znowu defekt zadecydował, że w ostatniej chwili z tej kieszeni wypadł. Niespodziewanie odżyły nadzieje w Gorzowie oraz Lesznie. Ostatnia kolejka nie będzie ciekawa. Będzie ekscytująca.

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Sam już widziałem, że te biegi juniorskie mi nie szły. Jakieś swoje 'chimerki' pokazywałem. I nie dziwię się trenerowi, że się wkurzył.
Kevin Małkiewicz o karze finansowej

Musiałem go utemperować. Innej opcji nie było.
Robert Kościecha w Canal+

Odwiedź nasze social media

fb ikonkaX ikonkaInstagram ikonka

Typer - zmierz się z najlepszymi!

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2026
1. BAYERSYSTEM GKM   8
 14  +66
2. FOGO Unia Leszno   8
 11  +40
3. Orlen Oil Motor Lublin   8
 11  +90
4. Betard Sparta Wrocław   7
 10  +44
5. PRES Grupa Deweloperska   8  10  +12
6. Gezet Stal Gorzów   7  7  +18
7. Stelmet Falubaz   8  2 -100
8. Krono-Plast Włókniarz   8  0 -170
 Metalkas 2.Ekstraliga 2026
1. Abramczyk Polonia   8  17  +147
2. Hunters PSŻ Poznań   8  11  +25
3. H.Skrzydlewska Orzeł   8  11  -26
4. Innpro ROW Rybnik   8  9  +31
5. ZKS Stal Rzeszów   8  7  -7
6. Moonfin Magnus Ostrów   8  5  -31
7. Cellfast Wilki Krosno   8  4  -25
8. Polonia Piła   8  4  -114
Krajowa Liga Żużlowa 2026
1. Ultrapur Omega Gniezno
  7   12 +49
2. Wybrzeże Gdańsk
  7
  10 345
3. OK Kolejarz Opole   6
  7  +5
4. Speedway Kraków   7
  7 -15
5. Lokomotiv Daugavpils
  6
  5 -16
6. Trans MF Landshut Devils   5   4 -4
7. Śląsk Świętochłowice   6   2
-64

Klasyfikacja SGP 2026

1.  Bartosz Zmarzlik
2.  Brady Kurtz
3.  Fredrik Lindgren
4.  Daniel Bewley  
5.  Jack Holder  
6.  Andžejs Ļebedevs
7.  Max Fricke
 
8.  Robert Lambert
9.  Dominik Kubera
10.  Michael Jepsen Jensen 
11.  Kacper Woryna
12.  Patryk Dudek
13.  Jason Doyle
14.  Leon Madsen
15.  Nazar Parnicki

PARTNERZY

kibic-zuzla logo