KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

630x120 baner speedway

LR8A4145

POKREDZIE 960x100

Moje Bermudy Stal Gorzów: 55
9. Szymon Woźniak (1*,1,1,0) 3+1
10. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,2*,3) 17+1
11. Nicolai Klindt (2,1,3,1,3,1) 11
12. Anders Thomsen (3,2*,3,3,3,1) 15+1
13. Niels Kristian Iversen - zastępstwo zawodnika
14. Wiktor Jasiński (W,0,U) 0
15. Rafał Karczmarz (3,2*,3,1,0) 9+1
16. Kamil Pytlewski - nie startował

Betard Sparta Wrocław: 35
1. Maciej Janowski (3,1,2,1*,3,2) 12+1
2. Maksym Drabik (0,0,0) 0
3. Oliver Berntzon (0,0) 0
4. Max Fricke (1*,1,2,2,1,0) 7+1
5. Tai Woffinden (2,0,2,2,0,2*) 8+1
6. Gleb Czugunow (2,2,2,1,0) 7
7. Michał Curzytek (1,0) 1

Bieg po biegu:
1. M. Janowski, N. Klindt, Sz. Woźniak, O. Berntzon 3:3 (3:3)
2. R. Karczmarz, G. Czugunow, M. Curzytek, W. Jasiński (W) 3:3 (6:6)
3. A. Thomsen, T. Woffinden, N. Klindt, M. Drabik 4:2 (10:8)
4. B. Zmarzlik, G. Czugunow, M. Fricke, W. Jasiński 3:3 (13:11)
5. N. Klindt, A. Thomsen, M. Fricke, O. Berntzon 5:1 (18:12)
6. B. Zmarzlik, R. Karczmarz, M. Janowski, M. Drabik 5:1 (23:13)
7. B. Zmarzlik, G. Czugunow, Sz. Woźniak, T. Woffinden 4:2 (27:15)
8. R. Karczmarz, M. Fricke, G. Czugunow, W. Jasiński (U) 3:3 (30:18)
9. B. Zmarzlik, M. Janowski, Sz. Woźniak, M. Drabik 4:2 (34:20)
10. A. Thomsen, T. Woffinden, N. Klindt, G. Czugunow 4:2 (38:22)
11. A. Thomsen, M. Fricke, M. Janowski, Sz. Woźniak 3:3 (41:25)
12. N. Klindt, T. Woffinden, R. Karczmarz, M. Curzytek 4:2 (45:27)
13. A. Thomsen, B. Zmarzlik, M. Fricke, T. Woffinden 5:1 (50:28)
14. M. Janowski, T. Woffinden, N. Klindt, R. Karczmarz 1:5 (51:33)
15. B. Zmarzlik, M. Janowski, A. Thomsen, M. Fricke 4:2 (55:35)

[Punktacja za espeedway.pl]

630x120

 

LR8A3791

Moje Bermudy Stal Gorzów: 52
9. Szymon Woźniak (2,1,0,0) 3
10. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,1,3) 13
11. Krzysztof Kasprzak (0,0,1,1*,-) 2+1
12. Jack Holder (2*,2,3,3,3) 13+1
13. Anders Thomsen (3,3,3,3,1) 13
14. Wiktor Jasiński (1,1,0) 2
15. Rafał Karczmarz (3,1,2,0) 6
16. Kamil Pytlewski - nie startował

PGG ROW Rybnik: 38
1. K. Woryna (3,2,2,1*,1*) 9+2
2. Mateusz Szczepaniak (0,0,-,-) 0
3. Vaclav Milik (1,1,2,0,2) 6
4. Sergey Logachev (2,3,1*,1*,2,2) 11+2
5. Robert Lambert (1,2,2,3,2,0) 10
6. Kamil Nowacki (2,0,0,0) 2
7. Mateusz Tudzież (0,U,-) 0

Bieg po biegu:
1. K. Woryna, Sz. Woźniak, V. Milik, K. Kasprzak 2:4 (2:4)
2. R. Karczmarz, K. Nowacki, W. Jasiński, M. Tudzież 4:2 (6:6)
3. A. Thomsen, J. Holder, R. Lambert, Mat. Szczepaniak 5:1 (11:7)
4. B. Zmarzlik, S. Logachev, W. Jasiński, K. Nowacki 4:2 (15:9)
5. S. Logachev, J. Holder, V. Milik, K. Kasprzak 2:4 (17:13)
6. A. Thomsen, K. Woryna, R. Karczmarz, Mat. Szczepaniak 4:2 (21:15)
7. B. Zmarzlik, R. Lambert, Sz. Woźniak, M. Tudzież (U) 4:2 (25:17)
8. A. Thomsen, V. Milik, S. Logachev, W. Jasiński 3:3 (28:20)
9. B. Zmarzlik, K. Woryna, S. Logachev, Sz. Woźniak 3:3 (31:23)
10. J. Holder, R. Lambert, K. Kasprzak, K. Nowacki 4:2 (35:25)
11. J. Holder, S. Logachev, K. Woryna, Sz. Woźniak 3:3 (38:28)
12. R. Lambert, R. Karczmarz, K. Kasprzak, K. Nowacki 3:3 (41:31)
13. A. Thomsen, R. Lambert, B. Zmarzlik, V. Milik 4:2 (45:33)
14. J. Holder, V. Milik, K. Woryna, R. Karczmarz 3:3 (48:36)
15. B. Zmarzlik, S. Logachev, A. Thomsen, R. Lambert 4:2 (52:38)

[Punktacja za espeedway.pl]

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Moje Bermudy Stal Gorzów
4
8
+44
2. Motor Lublin
4 6 +10
3. Fogo Unia Leszno
3 4 +6
4. Betard Sparta Wrocław
4 4 +11
5. eWinner Apator
4 4 +16
6. Eltrox Włókniarz Cz-wa 4 2 -22
7. Marwis.pl Falubaz Z.G. 5 2 -20
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 4 2 -45
 eWinner 1. Liga 2021
1. Cellfast Wilki Krosno
4 6 -12
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 5 +19
3. Aforti Start GnieznoROW Rybnik 2 4 +17
4. Orzeł Łódź 3 4 +3
5. Abramczyk Polonia Bdg. 4 4 -2
6. ROW Rybnik
3 3 +34
7. Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 0 -4
8. Unia Tarnów 4 0 -55
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 9 22 +235
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +65
3. SpecHouse PSŻ Poznań  9 9 -22
4. RzTŻ Rzeszów  9 8 -16
5. Metalika Recycling Kolejarz  9 8 -77
6. MSC Wölfe Wittstock  9 4 -185
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43